Українські спеціалісти склали іспити від World Athletics

1406

Юрій Кострицький після 5-денного інтенсивного курсу з вимірювання трас, склав іспит від World Athletics на оцінку В і підвищів свою кваліфікацію до  міжнародного вимірювача. 

“Від імені Європейської легкої атлетики та Всесвітньої легкої атлетики ми хотіли б сказати, що це було для нас задоволенням, що ви стали учасником курсу вимірювання змагальних трас, який відбувся 23-27 жовтня 2023 року”, – йдеться в листі від WA.

Також дипломи WA Race Walking Bronze Level, який має довічну силу, отримали Андрій Ковенко та Яна Бочарська. Завдяки цьому наші спеціалісти будуть мати безперервний професійний розвиток та підтримку від WA. 

“Семінар пройшов чудово, він тривав 5 днів. Хочу зазначити, що такі семінари дуже рідкі у світі, оскільки в нашій сфері не так багато спеціалістів. Але такі події потрібні, бо кількість забігів збільшуються і однією з головних вимог – точно та якісно виміряти траси. Попередній семінар відбувався в Афінах, аж у 2014 році. Я також брав в ньому участь і отримав категорію вимірювача “С” – це національна категорія.  Протягом останніх 9 років, я виміряв понад 50 трас, всі вони відбувалися в Україні для різних стартів. 

Цей семінар дав можливість підвищити свою кваліфікацію до категорії В – це міжнародний вимірювач. Тепер я маю право вимірювати траси пробігів по шосе у будь-якому куточку світу. Єдині траси, які я поки не зможу вимірювати – Олімпійські ігри та чемпіонати світу. Адже для цього мені потрібна категорія А. Для цього потрібно більше досвіду, а саме – збільшити кількість вимірювань. Тож, працюємо далі”, розповів Юрій Кострицький