Олексій Касьянов узяв участь у СЕО Конференції Європейської легкої атлетики

413
ФОто (c)Eurokinissi

52 лідери легкої атлетики з 43 країн континенту 13-14 березня взяли участь у Конференції Європейської легкої атлетики для СЕО (виконавчих директорів та генеральних секретарів федерацій).

Від України участь у Конференції брав новопризначений генеральний секретар ФЛАУ Олексій Касьянов.

«На цій Конференції обговорювалися питання, багато з яких на сьогодні актуальні й для ФЛАУ. Тож знання, які отримав на ній, можуть дійсно стати в нагоді, – говорить Олексій Касьянов. – Крім того такі заходи є ще й можливість обміну досвідом з колегами з інших національних федерацій та нові контакти. Декого з них я знав раніше – ми перетиналися, коли я ще був спортсменом, а згодом брав участь у заходах Європейської легкої атлетики як член її Комітету атлетів. З іншими познайомилися зараз.

Завжди важливо спілкуватися з людьми. Безумовно, не можна взяти досвід однієї країни чи федерації й перенести його на іншу. Але завжди можна знайти щось, що підходить саме вам, що наштовхне на нову ідею або вирішення того чи іншого питання. До того ж Європейська легка атлетика завжди відкрита й готова надати консультації та за необхідності дати пораду. Тож після цієї Конференції лише позитивні враження й бажання працювати та розвиватися й надалі».

Цьогорічна Конференція була особливо актуальною з огляду на те, що саме зараз почала втілюватися в життя стратегічна дорожня мапа Європейської легкої атлетики на 2024-2027 роки. Учасники змогли побачити презентації та взяти участь у дискусіях з питань щодо пріоритетів на змаганнях, процесів діджиталізації, інновацій та взаємодії у легкоатлетичній спільноті.

Під час Конференції звучали такі теми, як «Контент – король, а дані – золото. Монетизація в діджитал», «Виступи й персональні досягнення», «Ваша бігова команда як ваш актив. Чемпіонат Європи-2025 з бігу по шосе: Ви – частинка великої картини!», «Розвиток легкоатлетичної спільноти» й «Наш спорт у цінностях».

Увагу приділили також питанню прав людини, а саме як їхня система може допомогти спорту в реалізації основних і організаційних цінностей. А за приклад історії успіху національної федерації взяли Нідерланди, розповівши про їхній прогрес та шляхи його досягнення.

Після завершення Конференції виконавчий директор Європейської легкої атлетики Стівен Міллз зазначив, що, на його думку, цей захід був організований на найвищому рівні, а учасники та лектори залишилися задоволеними дискусіями, співпрацею та отриманими знаннями.

За матеріалами Європейської легкої атлетики та ФЛАУ