Артем Казбан та Олена Коваль тріумфували на командному чемпіонаті України з кросу

778

30 березня Вінниця приймала командний чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

«Спорт завжди на часі, навіть коли триває важка виснажлива війна, – сказала в.о. президента ФЛАУ Ольга Саладуха під час церемонії відкриття змагань та додала, – Більше того, саме зараз спорт особливо потрібен. Бо це потужний антидепресант, мотиватор, генератор енергії. Ми усі повинні бути сильними, щоб вистояти та перемогти. І в спорті зможемо черпати додаткові сили та натхнення на кожен день».

Серед чоловіків перемогу здобув Артем Казбан. Представник міста Києва подолав 8 км за 24:34 хв. Срібло та бронза дісталися Дмитру Сіруку (24:38 хв) та Роману Романенко (24:50 хв) відповідно. У жінок на дистанції 5 км найкращою стала Олена Коваль (18:02 хв), а Іванна  Пацула (18:16 хв) й Анна Шустова (18:23 хв) – друга й третя відповідно.

Алексій Писарев (25:19 хв) і Марина Губаль (18:58 хв) перемогли на дистанціях 8 км і 5 км серед молоді.

Представниця Хмельницької області Побережник Марія (3:14 хв) стала найкращою на дистанції 1 км серед дівчат до 16 років. У двох секундах позаду фінішувала Ольга Кочетова (3:16 хв), а Злата Мондзолівська (3:20 хв) замкнула трійку призерів.

З однаковим часом фінішували юнаки U16 та дівчата U18 на дистанції 2 км. Хмельничан Дмитро Довбиш лише на якусь мить зміг випередити Владислава Мамченка, в обох – 6:26 хв. Своєю чергою, житомирянка Анастасія Уляницька перемогла Анну Ткаченко, обидві – 7:01 хв.

Тарас Гешко (8:58 хв) та Софія Гордійчук (10:47 хв) перемогли  на дистанції 3 км серед юнаків та юніорок відповідно. Віталій Альохін став найшвидшим серед юніорів, подолавши 4 км за 12:39 хв.

З усіма результатами змагань можна ознайомитися за посиланням.

Попередня статтяРада ФЛАУ: звіти тренерів та зміни в роботі комісій федерації