У Конча-Заспі стартували Всеукраїнські змагання з метань

820

На навчально-тренувальній базі у Конча-Заспі відбувся перший день Всеукраїнських змагань з легкоатлетичних метань.

Вже традиційно виконуюча обов‘язки президентки Федерації Ольга Саладуха і генеральний секретар Олексій Касьянов відкрили змагання та привітали атлетів з Міжнародним днем спорту.

Також за підтримки ФЛАУ і Міністерства молоді і спорту України тренерам коледжів, я було видано сучасний інвентар для легкоатлетичних метань. Таким чином нові списи, ядра, молоти і диски отримали фахівці, які готують атлетів до міжнародних змагань в Олімпійському фаховому коледжі імені І. Піддубного, Дніпропетровському, Броварському та Харківському фаховому коледжі спорту. Cеред них такі тренери, як Сергій Іванович Сухоносов, Маикола Васильович Гурневич, Наталія Вікторівна Василенко, Микола Миколайович Халаїм, Валентина Олександрівна Римко, Мая Шух та Михайло Медвідь.

Окрім цього, варто відзначити результати Данила Батарчука, який підтвердив норматив на юнацький чемпіонат Європи та переміг у змаганнях з метання диска 1.5 кг — 60.18 м. А також метальника списа Іллю Саєвського, який відправив 800-грамовий снаряд за 70 метрів – 70.37 м.

Завтра, 7 квітня, відбудеться другий день змагань. Атлети змагатимуться з метання молота та штовхання ядра.

З розкладом другого дня змагань та усіма результатами можна ознайомитися за посиланням.

Попередня статтяФЛАУ вітає з Міжнародним днем спорту!
Наступна статтяПеремоги Климець і Піскунова та інші здобутки атлетів на Всеукраїнських змаганнях з метань