Семінар EA для менеджерів з комунікацій: залаштунки Рима-2024 та шляхи розвитку

369
Фото (c)European Athletics

Є заходи, цінність яких вимірюється не лише корисними лекціями, цікавими спікерами й високоякісною організацією. Нові контакти, старі знайомства, спілкування, обмін досвідом і пошук нових ідей відіграють не менш важливу роль. На семінарі для менеджерів з комунікацій, організованому Європейською легкою атлетикою для національних федерацій у Римі з 2 по 4 квітня, зійшлися всі складові.

До столиці Італії завітали представники 37 національних федерацій, а участь від ФЛАУ в семінарі взяла спеціалістка зі зв’язків з громадськістю Ольга Ніколаєнко.

Мета Європейської легкої атлетики залишається незмінною – розширювати легкоатлетичну спільноту й допомагати національним федераціям розвиватися. На цьому, зокрема, наголосила віцепрезидентка ЕА та голова комісії розвитку Карін Груте Мовін.

Фото (c)European Athletics

Співпраця з питань промо чемпіонату Європи з легкої атлетики та чемпіонату Європи з бігу по шосе, підхід до розробки стратегій з комунікацій, аналітика роботи соціальних мереж національних федерацій і питання авторських прав під час континентальних першостей – всі ці теми обговорювалися впродовж двох днів семінару.

Представники організаційного комітету чемпіонату Європи в Римі розповіли про шляхи залучення волонтерів на змагання, продаж квитків, плани щодо місця для церемонії нагородження, рекламну продукцію; акредитаційний процес, логістику й умови проживання для медіа та питання трансляцій.

У заключний день семінару для учасників влаштували тур Олімпійським стадіоном у Римі й показали, де будуть розміщені зони для роботи журналістів, фотографів і коментаторів. На цьому чемпіонаті на глядачів чекає одразу кілька сюрпризів, і один з них – це безпосередня близькість стадіону для розминки до основного та можливість для всіх відвідувачів спостерігати не лише за змаганнями, а й за тренуваннями найсильніших атлетів континенту.

Фото (c)European Athletics

«Семінар був досить плідним. На ньому зібралися експерти з нашого виду спорту й не лише. Ми обмінялися найкращими практиками, поліпшили співпрацю між федераціями та обговорили виклики, які постають перед нами, – сказала після семінару голова комунікацій Європейської легкої атлетики Біляна Данічіч. – Дякуємо за гостинність організаційному комітету чемпіонату Європи. Ми всі будемо співпрацювати з Римом-2024, щоб ця подія стала успішною. І ми всі знаємо, що це точно можливо».

Чемпіонат Європи в Римі відбудеться 7-12 червня. Наразі триває продаж квитків, набір волонтерів та акредитація для медіа.

Попередня статтяПеремоги Климець і Піскунова та інші здобутки атлетів на Всеукраїнських змаганнях з метань
Наступна стаття431 атлет з 52 країн, або хто візьме участь у командному чемпіонаті світу зі спортивної ходьби