До уваги спортсменів та тренерів, які претендують на участь в Олімпійських іграх 2024 року!

1430

До уваги спортсменів, які претендують на участь в ХХХІІІ літніх Олімпійських іграх 2024 року в Париж у складі національної збірної команди України з легкої атлетики, їх тренерів та всіх зацікавлених сторін.

Згідно з рішенням Ради ФЛАУ від 29 березня 2024 року в м. Вінниця, всі спортсмени, які мають намір представляти збірну команду України з легкої атлетики на Олімпійських іграх 2024 року, мають обов’язково взяти участь у відбіркових національних змаганнях, які визначені Кваліфікаційними критеріями та системою відбору спортсменів до складу офіційної делегації національної збірної команди України для участі в Іграх ХХХІІІ Олімпіади 2024 року у місті Париж (Французька Республіка), затверджені Національним олімпійським комітетом України та Міністерством молоді та спорту України від 20.02.2024.

З кваліфікаційними критеріями та системою відбору можна ознайомитись за наступним посиланням (легка атлетика – на сторінках 30-35).

Зазначимо, що для більшості стадіонних видів легкої атлетики відбірковими національними змаганнями є чемпіонат України серед дорослих та молоді, 28-30 червня, м. Львів; для багатоборства – чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді, 18-19 травня, м. Луцьк.

Виключення з цього правила, у разі необхідності та особистого звернення спортсменів, можуть бути надані Виконавчим комітетом ФЛАУ лише для чинних чемпіонів та призерів останнього чемпіонату світу (2023 р., м. Будапешт).

Попередня статтяНаталія Добринська проведе вебінар для спортсменів
Наступна статтяНаталія Добринська – гостя подкасту Світової легкої атлетики