Ольга Саладуха й керівники ще чотирьох національних федерацій відвідали Європейську легку атлетику

288
Фото (c)European Athletics

Представники п’яти національних федерацій, серед яких і в.о. президента ФЛАУ Ольга Саладуха, 10-12 квітня відвідали офіс Європейської легкої атлетики в Лозанні в рамках онбордингу.

Програма онбордингу розроблена Європейською легкою атлетикою з метою допомогти новообраним керівникам федерацій познайомитися з її структурою і діяльністю та швидше  й конструктивніше розвивати відносини між цими організаціями.

У квітні серед запрошених крім України були також Бельгія, Болгарія, Мальта й Румунія. Їхні представники зустрічалися з президентом Європейської легкої атлетики Доброміром Карамаріновим, виконавчим директором Крістіаном Мілзом і командою офісу. Їм було представлені також презентації з розвитку, управління і заявок на події.

«Такі програми важливі як для налагодження співпраці з Європейською легкою атлетикою і іншими національними федераціями, так і для кращого розуміння того, як працює і функціонує та чи інша структура, – говорить Ольга Саладуха. – Ці три дні були насичені важливими зустрічами. Багато говорили про розвиток легкої атлетики, нас познайомили зі структурою і роботою офісу та розповіли про грантові програми.

Як і в перші дні повномасштабної війни в України, Європейська й Світова легка атлетика підтримують нашу країну. Зокрема, фінансово, що є неабиякою допомогою під час підготовки команди до Олімпійських ігор.

Під час візиту до Лозанни також поспілкувалася з іноземними медіа, з якими говорили про всі ті жахи, які кояться внаслідок війни в Україні, про спортсменів і тренерів, які воюють або загинули, зруйновані об’єкти й труднощі, з якими стикаються українські атлети».

За словами Доброміра Карамарінова, однією з цілей стратегічної дорожньої карти Європейської легкої атлетики на 2024-2027 роки є підтримка й зміцнення відносин з ключовими партнерами й розширення легкоатлетичної сім’ї.

«Ми поділяємо спільні цілі для зростання й розвитку нашого виду спорту, тож тісна співпраця для нас дуже потрібна. Програма онбордингу закладає фундамент для ефективних відносин між Європейською легкою атлетикою і федераціями, які до неї входять, що може мати позитивний вплив на спорт, який ми любимо», – додав Карамарінов.

За матеріалами Європейської легкої атлетики

Попередня статтяНарада керівництва ФЛАУ з представниками Інституту модернізації та ГО «Об‘єднані спортом»
Наступна статтяУвага! IІ етап Ліги кросу — перенесено