У Луцьку відбувся командний чемпіонат України серед юніорів

1495

Стадіон «Авангард» у Луцьку продовжує приймати національні змагання. І цими вихідними, 22-23 червня, там відбувся командний Чемпіонат України серед юніорів, де взяли участь 321 атлет та атлетка із 22 регіонів України.

Незважаючи на примхливу погоду, учасники змогли показати достойні результати. Першими свою боротьбу розпочали юніорки-скороходи, які змагались на дистанції 10000 м. Перемогу вкотре здобула Вероніка Ткачук. Її результат – 49:20.78 хв, що є особистим рекордом спортсменки. Серед юніорів також з особистим рекордом з результатом 43:04.41 хв першим став Едуард Муравський.

У секторі для стрибків у довжину Нікіта Маслюк вже з першої спроби захопив лідерство та, відповідно, переміг. Його результат – 7.52 м. Єлізавета Єрьоменко здобула «золото», стрибнувши на позначку 5.85 м.

На дистанції 110 метрів з барʼєрами першим фінішну лінію, оновивши особистий рекорд, перетнув Кирило Лампіцький (14.13 с).

Запекла боротьба розгорнулась і в жіночому секторі для стрибків у висоту. Алевтина Дубіль та Анастасія Волкова боролись за золоту медаль, крокуючи нога в ногу аж до висоти 170 см. Однак, зрештою, перемогла Алевтина Дубіль, якій підкорилась висота 174 см. Нікіта Ващук з результатом 195 см став кращим серед юніорів.

Артем Черкашин здобув перемогу у змаганнях з метання молота, відправивши снаряд на позначку 68.76 м та відірвавшись від найближчого опонента на понад 6 м.

Діана Мирошніченко з
результатом 24.33 с стала переможницею на дистанції 200 м. А серед юніорів з результатом 21.80 с перемогу впевнено здобув Михайло Ковш. Обоє спортсменів покращили особисті результати.

Ангеліна Шепель продовжує серію золотих нагород. Кілька днів тому чинна рекордсменка України у віковій категорії U18 перемогла на юнацькому чемпіонаті, а сьогодні додала до переліку своїх здобутків ще й «золото» командного чемпіонату України серед юніорів. Її результат – 14.12 м.

Це були дуже яскраві та насичені два дні, сповнені чудових досягнень.

А з усіма результатами можна ознайомитись за посиланням.

Попередня статтяВладислав Малихін перемагає в Куортане, Наталія Стребкова третя у Відні
Наступна статтяЧого очікувати від основного чемпіонату України літнього сезону 2024?