Рінат Серенко – про Європейську бігову бізнес-конференцію

444
Фото (c)European Athletics

Зробити забіги ще привабливішими для жінок та молоді, а також посприяти тому, щоб у кожного фінішера була власна сильна історія, якою він зможе поділитися. Ці та багато інших питань розглядали на Європейській біговій бізнес-конференції, яка 8-10 листопада відбулася в Афінах.

Участь у конференції взяли близько 400 організаторів забігів і експертів у цій галузі, серед яких були й представники України. При чому як у ролі учасників, так і спікерів. Про організацію забігів під час війни розповідали на прикладі New Run.

 

在 Instagram 查看这篇帖子

 

Ksyusha Suchenko (@ksu.suchenko) 分享的帖子

«Війна в Україні триває, і в європейській легкоатлетичний спільноті про це пам’ятають. Всі, з ким ми спілкувалися в Афінах, запитували про нашу країну й підтримували нас. Ледь не кожен розповів історію, пов’язану з українцями. У когось тепер сусіди українці, у когось діти разом ходять до садочка чи школи», – розповідає Рінат Серенко, який представляв ФЛАУ на конференції.

Один з виступів, який особливо вразив Ріната Серенка, стосувався Лондонського марафону. Мова, зокрема, про об’єднання людей, які “з моменту стартового вистрілу біжать, страждають і перемагають разом”.

«Це база для будь-яких спортивних проявів. Упродовж багатьох років я створюю спортивні спільноти для різних брендів і завжди наполягаю на тому, що спорт – це засіб, а метою якраз і є об’єднання, взаємна підтримка й можливість знайти «своїх людей», – говорить Рінат Серенко. – Вражає і те, скільки Лондон збирає на благодійність (1.3 мільярди фунтів) і переказує в бюджет міста понад 200 мільйонів фунтів).

Але що було особливо цікавим, зокрема з огляду на розвиток дитячих проєктів у ФЛАУ, так це залученість дітей у цьогорічний Лондонський міні-марафон. Його побіжать 18 000 дітей. А до 2030-го планується, що їхня кількість збільшиться до 50 тисяч!

Крім того, Лондонський марафон разом з TCS інвестує у школи. І як результат, у забігу візьмуть участь більше 600 тисяч школярів. За кожного школяра школа отримує 10 фунтів. Тобто якщо вона виставляє на старт 40 дітей, то отримує 400 фунтів, які може витратити на спортивне спорядження або комп’ютерну техніку.

Чому спонсор за це платить? Якраз тому, що діти – це наше майбутнє і в них потрібно інвестувати. Школи радо підтримують цю програму, залучаючи дітей до легкої атлетики, яка, не лише на мою думку, є найпрекраснішим видом спорту».

Також Рінат Серенко відзначив доповіді, які стосувалися інструментів щодо залучення аудиторії до участі та підтримки змагань на прикладі Національного бігового шоу в Бірмінгемі. Та звернув увагу на тренд «повільного бігу», який захоплює світ і збирає величезну фанбазу.

Зазначимо, що участь у конференції також брав СEO таймінг-компанії IKS та офіційний статистик ФЛАУ Іван Качківський.

Фото (c)European Athletics

Наступна Європейська бігова бізнес-конференція відбудеться 6-8 листопада 2026 року в Порту.

Більше про Європейську бігову бізнес-конференцію-2024 читайте на сайті Європейської легкої атлетики.

Нагадаємо також, що 12-13 квітня в Бельгії відбудеться перший чемпіонат Європи з бігу, а участь у ньому зможуть взяти як професіонали, так і аматори. Реєстрація на змагання вже відкрита. Більше про це читайте ТУТ.

Попередня статтяBTL Україна провела семінар для фізіотерапевтів ФЛАУ
Наступна статтяВ Івано-Франківську відбулися змагання College Open