Офiцiйний сайт ФЛАУ був представлений ЗМi (оновлено)

368

На прес-конференцiї, що вiдбулася сьогоднi у прес-центрi НСК “Олiмпiйський”, Федерацiя легкої атлетики України презентувала свою сторiнку у глобальнiй мережi iнтернет .Метою створення цього ресурсу є iнформування шанувальникiв спорту та засобiв масової iнформацiї про дiяльнiсть ФЛАУ

На прес-конференцiї, що вiдбулася сьогоднi у прес-центрi НСК “Олiмпiйський”, Федерацiя легкої атлетики України презентувала свою сторiнку у глобальнiй мережi iнтернет .Метою створення цього ресурсу є iнформування шанувальникiв спорту та засобiв масової iнформацiї про дiяльнiсть ФЛАУ,  результати змагань, що проводяться та iншi подiї, що стосуються легкої атлетики в Українi, надання аналiтичної та методичної iнформацiї фахiвцям, представлення мiсця спiлкування людей, якi цiкавляться легкою атлетикою, органiзацiя форумiв, анкетування вiдвiдувачiв.

iз розвитком порталу планується додати роздiли про iсторiю легкоатлетичного спорту з широкою характеристикою кожного окремого виду, iсторiю федерацiї, фотогалерею, довiдкову iнформацiю про спортсменiв, тренерiв, спортивнi споруди, нормативи, рекорди, роздiл iнформацiї для спецiалiстiв (аналiтика, методична iнформацiя).


Допрацьована версiя сторiнки буде мiстити iнформацiю трьома мовами: українською, росiйською та англiйською.

Вiдкриттям власного сайту у мережi iнтернет, Федерацiя легкої атлетики України приєднується до глобального проекту iААФ, який передбачає розвиток новiтнiх технологiй серед федерацiй легкої атлетики країн свiту.

Розробником сайту виступив партнер Федерацiї легкої атлетики – компанiя IP Telecom, найбiльший iнтернет-провайдер мiста Києва.

На прес-конференцiї були пiдведенi пiдсумки першого мiсяця конкурсу серед спортивних журналiстiв на кращий сюжет чи публiкацiю про легку атлетику. Переможцi були нагородженi призами вiд компанiї IP Telecom – картками безлiмiтного доступу до мережi iнтернет та футболками з логотипом компанiї.

З умовами конкурсу можна ознайомитись тут: https://uaf.org.ua/index.php3/90/test4
 

Попередня статтяВасилiй Матвiйчук посiв 13 мiсце у Нью-Йорку
Наступна статтяПередвиборча програма Валерiя Борзова