Затверджено Затверджено
Заступник Голови Державного комiтету України Виконавчим комiтетом Федерацiї легкої атлетики України
з питань фiзичної культури i спорту 11 листопада 2004 р.
О.К. Артем’єв Президент В.Борзов
КАЛЕНДАР
СПОРТИВНИХ ЗАХОДiВ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО СПОРТУ 2005 року
| Мiсяць | Днi змагань | Назва змагання | Мiсце проведення | Беруть участь | | |||||||||||||||||||||
РОЗДiЛ 1. | ЗМАГАННЯ МiЖНАРОДНОЇ АСОЦiАЦiЇ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ ФЕДЕРАЦiЙ – iААФ та ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОЇ АСОЦiАЦiЇ – ЄАА | | |||||||||||||||||||||||||
1. 1. | Свiтова серiя змагань | | |||||||||||||||||||||||||
Березень | 19 – 20 | 33-й чемпiонат свiту з кросу | С.-Гальмiєр-FRA | Україна | | ||||||||||||||||||||||
Липень | 13 – 17 | 4 – й юнацький чемпiонат свiту | Марракеч – MAR | Україна | | ||||||||||||||||||||||
Серпень | 06 – 14 | 10-й чемпiонат свiту | Гельсiнкi – FIN | Україна | | ||||||||||||||||||||||
Вересень | 04 | Всесвiтнiй фiнал з метання молота | Шоибатхелi-HUN | Україна | | ||||||||||||||||||||||
09 – 10 | 3-й Всесвiтнiй легкоатлетичний фiнал | Монако – MON | За визначенням iААФ | | |||||||||||||||||||||||
Жовтень | 01 | 14-й чемпiонат свiту з напiвмарафону | Едмонтон – CAN | Україна | | ||||||||||||||||||||||
1. 2. | Європейська серiя змагань | | |||||||||||||||||||||||||
Березень | 04 – 06 | 28-й чемпiонат Європи у примiщеннi | Мадрид – ESP | Україна | | ||||||||||||||||||||||
12 – 13 | 5-й зимовий Кубок Європи з метань | Мерсi н – TUR | Україна | | |||||||||||||||||||||||
Квiтень | 02 | 9-тi Європейськi змагання з бiгу на 10 000 м | Баракалдо – ESP | Україна | | ||||||||||||||||||||||
Травень | 21 | 6-й Кубок Європи з ходьби | Мiшкольц – SLO | Україна | | ||||||||||||||||||||||
Червень | 18 – 19 | 24-й SPAR Кубок Європи – суперлiга (жiнки) | Флоренцiя – ITA | Україна | | ||||||||||||||||||||||
18 – 19 | Кубок Європи – 1-а лiга група В (чоловiки) | Лейрiя – POR | України | | |||||||||||||||||||||||
Липень | 02 – 03 | Кубок Європи з багатоборства – суперлiга (жiнки) | Бидгощ – POL | Україна | | ||||||||||||||||||||||
02 – 03 | Кубок Європи з багатоборства – 1- лiга (чоловiки) | Йiваскуля – FIN | Україна | | |||||||||||||||||||||||
10 | 4-й чемпiонат Європи з гiрського бiгу | Хайлiгенблюд – AUT | Україна | | |||||||||||||||||||||||
14 – 17 | 5-й молодiжний чемпiонат Європи U – 23 | Ерфурт – GER | Україна | | |||||||||||||||||||||||
21-24 | 18 юнiорський чемпiонат Європи | Каунас – LTU | Україна | | |||||||||||||||||||||||
Грудень | 11 | 12-й SPAR Чемпiонат Європи з кросу | Тiльбург – NED | Україна | | ||||||||||||||||||||||
1. 3. | Змагання, що проводяться пiд наглядом iААФ та ЄАА | | |||||||||||||||||||||||||
Лютий Травень Червень Липень Серпень | 05 | Європейськi змагання з кросу клубних команд | Мантова – ITA | Клуб з України | | ||||||||||||||||||||||
28 – 29 | Європейськi змагання клубних команд | ? | Клуб з України | | |||||||||||||||||||||||
25 | Кубок свiту з бiгу на 100 км | Сарома – JPN | Україна | | |||||||||||||||||||||||
02 – 08 | 8-й юнацький Олiмпiйський фестиваль Європи | Лiгано – ITA | Україна | | |||||||||||||||||||||||
24 | 2-й чемпiонат свiту з гiрського бiгу на довгi дистанцiї | Калтеренс – FRA | Україна | | |||||||||||||||||||||||
24 – 31 | Всесвiтнi iгри майстрiв (ветерани) | Едмонтон – CAN | | | |||||||||||||||||||||||
16 – 20 | Всесвiтня Унiверсiада | i з м i р – TUR | Україна | | |||||||||||||||||||||||
Вересень | 17 | Європейськi змагання юнiорських клубних команд | ? | Клуб з України | | ||||||||||||||||||||||
1. 4. | Змагання в Українi, що проводяться пiд наглядом ЄАА | | |||||||||||||||||||||||||
Лютий | 12 | “Цептер – Зiрки жердини” | Донецьк | За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
Травень | 28 | Призи Олiмпiйських чемпiонiв | Ялта | За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
РОЗДiЛ 2. | ЗМАГАННЯ ДЕРЖАВНОГО КОМiТЕТУ УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ФiЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ i СПОРТУ та ФЕДЕРАЦiЇ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ | | |||||||||||||||||||||||||
2. 1 | Чемпiонати, Кубки | | |||||||||||||||||||||||||
Сiчень | 28 – 29 | Кубок України у примiщеннi | Запорiжжя | Областi | | ||||||||||||||||||||||
31-1.02 | Юнацький чемпiонат України у примiщення | Запорiжжя | Областi | | |||||||||||||||||||||||
Лютий | 05 – 06 | Зимовий чемпiонат України з метань | Ялта | Областi | | ||||||||||||||||||||||
05 – 06 | Юнiорський чемпiонат України у примiщеннi | Запорiжжя | Областi | | |||||||||||||||||||||||
11 – 13 | Чемпiонат України у примiщеннi | Суми, Донецьк | Областi | | |||||||||||||||||||||||
25 – 26 | Зимовий чемпiонат України з кросу | Цюрупинськ | Областi | | |||||||||||||||||||||||
Березень | 04 – 05 | Зимовий чемпiонат України з ходьби | Євпаторiя | Областi | | ||||||||||||||||||||||
19 – 20 | Чемпiонат України ветеранiв у примiщеннi | Київ | За запрошенням | | |||||||||||||||||||||||
Квiтень | 09 – 10 | Чемпiонат України з гiрського бiгу | Ялта | Областi | | ||||||||||||||||||||||
Травень | 06 – 08 | Унiверсiада України | Донецьк Київ | Навчальнi заклади | | ||||||||||||||||||||||
07 – 08 | Кубок України з метань | Київ | Областi | | |||||||||||||||||||||||
14 – 15 | Кубок України з бегатоборств | Київ | Областi | | |||||||||||||||||||||||
19 – 21 | Юнацький чемпiонат України | Вiнниця | Областi | | |||||||||||||||||||||||
27 – 28 | Кубок України ( областi групи “А”) | Ялта | Областi | | |||||||||||||||||||||||
26 – 27 | Чемпiонат України ветеранiв | Київ | За запрошенням. | | |||||||||||||||||||||||
Червень | 05 – 06 | Змагання з метань на призи першого Президента України Леонiда Кравчука | Київ Конче Заспа | Областi | | ||||||||||||||||||||||
08 – 09 | Чемпiонат України. Зональнi змагання | Харкiв | Спортивнi клуби | | |||||||||||||||||||||||
08 – 09 | Чемпiонат України. Зональнi змагання | Вiнниця | Спортивнi клуби | | |||||||||||||||||||||||
12 – 13 | Чемпiонат України. Зональнi змагання | Миколаїв | Спортивнi клуби | | |||||||||||||||||||||||
12 – 13 | Чемпiонат України. Зональнi змагання | Бiла Церква | Спортивнi клуби | | |||||||||||||||||||||||
12 – 13 | Чемпiонат України з багатоборства | Київ | Спортивнi клуби | | |||||||||||||||||||||||
Липень | 02 – 03 | Чемпiонат України. Фiнальнi змагання | Київ | За визначенням | | ||||||||||||||||||||||
22 – 23 | Кубок України (областi групи “В” i “С”) | Київ | Областi | | |||||||||||||||||||||||
Серпень | 24 | Чемпiонат України з напiвмарафону. Мiжнароднi змагання “Кубок Незалежностi” | Київ | Спортивнi клуби За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
Вересень | 25 – 26 | Кубок Асоцiацiї ветеранiв легкої атлетики | Ялта | За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
25 – 28 | Всеукраїнськi юнацькi спортивнi iгри | АР Крим | Областi | | |||||||||||||||||||||||
Жовтень | 01 – 02 | Чемпiонат України зi спортивної ходьби | iв.- Франкiвськ | Спортивнi клуби | | ||||||||||||||||||||||
01 | Вiдкритий чемпiонат України з марафонського бiгу | Київ | Спортивнi клуби | | |||||||||||||||||||||||
22 | Кубок України зi спортивної ходьби – “Кубок Карпат” | Мукачеве | Спортивнi клуби | | |||||||||||||||||||||||
29 – 30 | Чемпiонат України з кросу | Кiровоград | Спортивнi клуби | | |||||||||||||||||||||||
Грудень | 24 – 25 | Кубок України з багатоборства команд юнiорiв | Бровари | Областi | | ||||||||||||||||||||||
2. 2. | Матчевi зустрiчi | | |||||||||||||||||||||||||
Лютий | 11 – 12 | Росiя – Бiлорусь – Україна (метання) | Адлер | Україна | | ||||||||||||||||||||||
12 – 13 | Україна – Бiлорусь – Росiя ( багатоборства) | Суми | Україна | | |||||||||||||||||||||||
25 – 27 | Бiлорусь – Росiя – Україна (юнiорськi команди) | Мiнськ | Україна | | |||||||||||||||||||||||
Травень | 28 – 29 | Україна – Бiлорусь – Росiя ( юнацькi команди) | Київ | Україна | | ||||||||||||||||||||||
Червень | 23 – 26 | Змагання країн СНД та Балтiї (юнiори) | Тула | Україна | | ||||||||||||||||||||||
Жовтень | 08 – 09 | Росiя – Україна ( крос ) | Оренбург | Україна | | ||||||||||||||||||||||
Грудень | 17 – 18 | Україна – Росiя – Бiлорусь – Москва – С-Петербург. Ветерани | Київ | України | | ||||||||||||||||||||||
2. 3. | Змагання за запрошенням | | |||||||||||||||||||||||||
Сiчень | 07 – 08 | Вiдкритi змагання “Рiздвянi старти” | Київ | За запрошенням. | | ||||||||||||||||||||||
08 – 09 | Вiдкритi змагання зi спортивної ходьби на призи Олiмпiйського чемпiона Володимира Голубничого | Суми | За запрошенням | | |||||||||||||||||||||||
14 – 15 | Вiдкритi змагання “Кубок Подiлля” | Вiнниця | За запрошенням. | | |||||||||||||||||||||||
Лютий | 11 – 12 | Мiжнароднi змагання зi стрибкiв з жердиною на призи Василя i Сергiя Бубки | Донецьк | За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
26 – 27 | Вiдкритi змагання “Козацька Хортиця” | Запорiжжя | За запрошенням | | |||||||||||||||||||||||
Березень | 11 – 13 | Вiдкритий чемпiонат Росiї (спортивна ходьба) | Адлер | За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
Травень | 08 – 09 | Мiжнароднi змагання ” Кубок дружби” | Ужгород | За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
15 | Мiжнароднi змагання юнiорських команд | Швехат. Австрiя | За запрошенням | | |||||||||||||||||||||||
25 – 26 | Кубок НСК “Олiмпiйський” 1-й тур | Київ | За запрошенням | | |||||||||||||||||||||||
21 – 22 | Меморiал Синицького З.П., Канакi О.С., Виставкiна М.i. Змагання з метань. | Київ | За запрошенням | | |||||||||||||||||||||||
21 | Меморiал Вiкторв Лонського – стрибки у висоту | Бердичiв | За запрошенням | | |||||||||||||||||||||||
Червень | 24 – 25 | Кубок НСК “Олiмпiйський” 2-й тур | Київ | За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
Липень | 22 – 23 | Кубок НСК “Олiмпiйський” 3-й тур | Київ | За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
Вересень | 05 – 06 | Кубок НСК “Олiмпiйський” ф i н а л | Київ | За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
27 – 28 | “Олiмпiйський день метальника”. Призи Олiмпiйського чемпiона Вiктора Цибуленка | Ялта | За запрошенням | | |||||||||||||||||||||||
30 – 01.10 | Змагання з бiгу на 800, 1500 м пам’ятi О.Нiкiтiна | Дн-петровськ | За запрошенням | | |||||||||||||||||||||||
Грудень | 11 – 13 | Змагання щотижневика “Зеркало недели” | Київ | За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
| 01 – 03 ( 17 – 18 ) | Меморiал А.А. Коваленка (юнацькi багатоборства) | Київ | За запрошенням | | ||||||||||||||||||||||
РОЗДiЛ 3. | ЗМАГАННЯ в ОБЛАСТЯХ УКРАЇНИ | ||||||||||||||||||||||||||
3. 1. | Чемпiонати, Кубки | ||||||||||||||||||||||||||
Сiчень | 13 – 15 | Чемпiонат Днiпропетровської областi | Дн-петровськ | Мiста , райони | |||||||||||||||||||||||
14 – 15 | Чемпiонат Донецької областi у примiщеннi | Донецьк | Мiста, райони | ||||||||||||||||||||||||
14 – 15 | Чемпiонат Миколаївської обл. у примiщеннi. 1 тур | Манеж СДЮСШОР | Спорт. органiзацiї | ||||||||||||||||||||||||
14 – 15 | Чемпiонат та першiсть Житомирської областi | Житомир | Мiста, райони | ||||||||||||||||||||||||
14 – 16 | Вiдкритий Кубок Сумської областi | Суми | Зб. К-ди ФСТ | ||||||||||||||||||||||||
15 – 16 | Кубок Одеської областi у примiщеннi | Одеса | Мiста, ДЮСШ | ||||||||||||||||||||||||
15 – 16 | Чемпiонат АР Крим, + Юнацький чемпiонат | Сiмферополь | Мiста, р – ни | ||||||||||||||||||||||||
15 – 16 | Чемпiонат Хмельницької областi , юнiорська першiсть | Хмельницький | Мiста, райони | ||||||||||||||||||||||||
18 – 19 | Вiдкритий чемпiонат Харкiвської областi у примiщеннi та юнiорська першiсть областi | Харкiв | Мiста, райони | ||||||||||||||||||||||||
19 – 21 | Чемпiонат Луганської областi у примiщеннi | Луганськ | Мiста | ||||||||||||||||||||||||
21 | Вiдкритий чемпiонат м. Львова “Львiвська зима” | Львiв | Мiста, р-ни, ФСТ | ||||||||||||||||||||||||
21 – 22 | Чемпiонат та юнiорська першiсть Полтавської областi | Гребiнка | Мiста, райни | ||||||||||||||||||||||||
21 – 22 | Чемпiонат Вiнницької областi у примiщеннi | Вiнниця | мiста, райони | ||||||||||||||||||||||||
22 | Вiдкритi мiжнароднi змагання зi стрибкiв | Львiв | За запрошенням | ||||||||||||||||||||||||
21 – 22 | Зимовий чемпiонат м. Києва з метань | Київ | ДЮСШ, ФСТ | ||||||||||||||||||||||||
22 | Чемпiонат Київської областi у примiщеннi | Бровари | Мiста, райони | ||||||||||||||||||||||||
22 – 23 | Чемпiонат Кiровоградської областi у примiщеннi | Кiровоград | Мiста, райони | ||||||||||||||||||||||||
28 – 29 | Чемпiонат Луганської областi з метань | Луганськ | | ||||||||||||||||||||||||
Лютий | 01 – 02 | Чемпiонат мiста Києва у примiщеннi | Київ | ДЮСШ, ФСТ | |||||||||||||||||||||||
03 – 04 | Вiдкритий чемпiонат Одеської областi | Одеса | Мiста, ДСТ | ||||||||||||||||||||||||
03 – 04 | Вiдкритий чемпiонат Львiвської областi | Львiв | Мiста, ФСТ | ||||||||||||||||||||||||
04 – 06 | Чемпiонат Сумської областi | Суми | Зб. К-ди р-нiв-. | ||||||||||||||||||||||||
05 – 06 | Чемпiонат Запорiзької областi у примiщеннi | Запорiжжя | Мiста, райони | ||||||||||||||||||||||||
10 – 12 | Чемпiонат iв-Франкiвської областi у примiщеннi | iв-Франкiвськ | Мiста, райони | ||||||||||||||||||||||||
11 – 12 | Зимовий Кубок м. Миколаєва | Миколаїв | Мiста, райони | ||||||||||||||||||||||||
18 – 19 | Вiдкритий Кубок ВНЗ Одеської областi | Одеса | ВНЗ | ||||||||||||||||||||||||
Березень | | | | | |||||||||||||||||||||||
Квiтень | 15 – 16 | Чемпiонат Миколаївської областi . 2-й тур | Мiський стадiон | Спорт. органiзацiї | |||||||||||||||||||||||
16 | Вiдкритий чемпiонат та першiсть Київської областi з метання молота | Василькiв | За запрошенням | ||||||||||||||||||||||||
16 | Кубок Хмельницької областi з метань | Кам-Подiльський | Мiста, райони | ||||||||||||||||||||||||
19 | Унiверсiада Миколаївської областi | Миколаїв | ВН
|