Календар спортивних заходiв на 2005 рiк (1)

28

                                             
                                                                                                      КАЛЕНДАР
СПОРТИВНИХ ЗАХОДiВ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО СПОРТУ 2005 року
 

 
Мiсяць
Днi змагань
Назва змагання
Мiсце проведення
Беруть участь
 
 
РОЗДiЛ 1.                
ЗМАГАННЯ
МiЖНАРОДНОЇ АСОЦiАЦiЇ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИХ ФЕДЕРАЦiЙ  – iААФ
та ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОЇ АСОЦiАЦiЇ –  ЄАА
 
 
1. 1.
 
Свiтова серiя змагань
 
Березень
19 – 20
33-й чемпiонат свiту з кросу
С.-Гальмiєр-FRA
Україна
 
Липень
13 – 17
4 – й юнацький чемпiонат свiту
Марракеч  – MAR
Україна
 
Серпень
06 – 14
10-й чемпiонат свiту
Гельсiнкi  –  FIN
Україна
 
Вересень
04
Всесвiтнiй фiнал з метання молота
     Шоибатхелi-HUN
Україна
 
09 – 10
3-й Всесвiтнiй легкоатлетичний фiнал
Монако – MON
За визначенням iААФ
 
Жовтень
01
14-й чемпiонат свiту з напiвмарафону
Едмонтон – CAN
Україна
 
 
1. 2.
 
Європейська серiя змагань
 
Березень
04 – 06
28-й чемпiонат Європи у примiщеннi
Мадрид  –  ESP
Україна
 
12 – 13
5-й зимовий Кубок Європи з метань
Мерсi н    –  TUR
Україна
 
Квiтень
02
9-тi Європейськi змагання з бiгу на 10 000 м
Баракалдо  –  ESP
Україна
 
Травень
21
6-й Кубок Європи з ходьби
Мiшкольц  –  SLO
Україна
 
Червень
18 – 19
24-й SPAR Кубок Європи  – суперлiга (жiнки)
Флоренцiя   –  ITA
Україна
 
18 – 19
Кубок Європи – 1-а лiга  група В (чоловiки)
Лейрiя  –  POR
України
 
Липень
02 – 03
Кубок Європи з багатоборства – суперлiга (жiнки)
Бидгощ  –  POL
Україна
 
02 – 03
Кубок Європи з багатоборства – 1- лiга (чоловiки)
Йiваскуля – FIN
Україна
 
10
4-й чемпiонат Європи з гiрського бiгу
Хайлiгенблюд  – AUT
Україна
 
14 – 17
5-й молодiжний чемпiонат Європи  U – 23
Ерфурт  –  GER
Україна
 
21-24
18 юнiорський чемпiонат Європи
Каунас  –  LTU
Україна
 
Грудень
11
12-й  SPAR  Чемпiонат Європи з кросу
      Тiльбург  – NED
Україна
 
 
1. 3.
 
Змагання, що проводяться пiд наглядом  iААФ  та  ЄАА
 
Лютий
Травень
Червень
Липень
 
 
Серпень
05
Європейськi змагання з кросу клубних команд
Мантова   –  ITA
Клуб з України
 
28 – 29
Європейськi змагання клубних команд
?
Клуб з України
 
25
Кубок свiту з бiгу на 100 км
Сарома   –  JPN
Україна
 
02 – 08
8-й юнацький Олiмпiйський фестиваль Європи
Лiгано  –    ITA
Україна
 
24
2-й чемпiонат свiту з гiрського бiгу на довгi дистанцiї
Калтеренс  –  FRA
Україна
 
24 – 31
Всесвiтнi iгри майстрiв (ветерани)
Едмонтон   – CAN
 
 
16 – 20
Всесвiтня Унiверсiада
i з м i р  –  TUR
Україна
 
Вересень
17
Європейськi змагання юнiорських клубних команд
?
Клуб з України
 
 
1. 4.
 
Змагання в Українi, що проводяться пiд наглядом  ЄАА
 
Лютий
12
“Цептер – Зiрки жердини”
Донецьк
За запрошенням
 
Травень
28
Призи Олiмпiйських чемпiонiв
Ялта
За запрошенням
 
 
РОЗДiЛ             2.
ЗМАГАННЯ 
ДЕРЖАВНОГО КОМiТЕТУ  УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ФiЗИЧНОЇ  КУЛЬТУРИ i  СПОРТУ
 та  ФЕДЕРАЦiЇ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ
 
 
2. 1
 
Чемпiонати, Кубки
 
Сiчень
28 – 29
Кубок України у примiщеннi
Запорiжжя
Областi
 
31-1.02
Юнацький чемпiонат України у примiщення
Запорiжжя
Областi
 
Лютий
05 – 06
Зимовий чемпiонат України з метань
Ялта
Областi
 
05 – 06
Юнiорський чемпiонат України у примiщеннi
Запорiжжя
Областi
 
11 – 13
Чемпiонат України у примiщеннi
Суми, Донецьк
Областi
 
25 – 26
Зимовий чемпiонат України з кросу
Цюрупинськ
Областi
 
Березень
04 – 05
Зимовий чемпiонат України з ходьби
Євпаторiя
Областi
 
19 – 20
Чемпiонат України ветеранiв у примiщеннi
Київ
За запрошенням
 
Квiтень
09 – 10
Чемпiонат України з гiрського бiгу
Ялта
Областi
 
Травень
06 – 08
Унiверсiада України
Донецьк  Київ
Навчальнi заклади
 
07 – 08
Кубок України з метань
Київ
Областi
 
14 – 15
Кубок України з бегатоборств
Київ
Областi
 
19 – 21
Юнацький чемпiонат України
Вiнниця
Областi
 
27 – 28
Кубок України ( областi групи  “А”)
Ялта
Областi
 
26 – 27
Чемпiонат України ветеранiв
Київ
За запрошенням.
 
Червень
05 – 06
Змагання з метань на призи першого Президента України Леонiда Кравчука
Київ
Конче Заспа
Областi
 
08 – 09
Чемпiонат України. Зональнi змагання
Харкiв
Спортивнi клуби
 
08 – 09
Чемпiонат України. Зональнi змагання
Вiнниця
Спортивнi клуби
 
12 – 13
Чемпiонат України. Зональнi змагання
Миколаїв
Спортивнi клуби
 
12 – 13
Чемпiонат України. Зональнi змагання
Бiла Церква
Спортивнi клуби
 
12 – 13
Чемпiонат України з багатоборства
Київ
Спортивнi клуби
 
Липень
02 – 03
Чемпiонат України. Фiнальнi змагання
Київ
За визначенням
 
22 – 23
Кубок України (областi  групи  “В” i  “С”)
Київ
Областi
 
Серпень
24
Чемпiонат України з напiвмарафону.
Мiжнароднi змагання “Кубок Незалежностi”
Київ
Спортивнi клуби За запрошенням
 
Вересень
25 – 26
Кубок Асоцiацiї ветеранiв легкої атлетики
Ялта
За запрошенням
 
25 – 28
Всеукраїнськi юнацькi спортивнi iгри
АР Крим
Областi
 
Жовтень
01 – 02
Чемпiонат України зi спортивної ходьби
iв.- Франкiвськ
Спортивнi клуби
 
01
Вiдкритий чемпiонат України з марафонського бiгу
Київ
Спортивнi клуби
 
22
Кубок України зi спортивної ходьби –
“Кубок Карпат”
Мукачеве
Спортивнi клуби
 
29 – 30
Чемпiонат України з кросу
Кiровоград
Спортивнi клуби
 
Грудень
24 – 25
Кубок України з багатоборства команд юнiорiв
Бровари
Областi
 
 
2. 2.
 
Матчевi зустрiчi
 
Лютий
11 – 12
Росiя – Бiлорусь – Україна (метання)
Адлер
Україна
 
12 – 13
Україна – Бiлорусь – Росiя ( багатоборства)
Суми
Україна
 
25 – 27
Бiлорусь – Росiя – Україна (юнiорськi команди)
Мiнськ
Україна
 
Травень
28 – 29
Україна – Бiлорусь – Росiя ( юнацькi команди)
Київ
Україна
 
Червень
23 – 26
Змагання країн  СНД та Балтiї  (юнiори)
Тула
Україна
 
Жовтень
08 – 09
Росiя – Україна ( крос )
Оренбург
Україна
 
Грудень
17 – 18
Україна – Росiя – Бiлорусь – Москва –
С-Петербург.  Ветерани
Київ
України
 
2. 3.
 
Змагання за запрошенням    
 
Сiчень
07 – 08
Вiдкритi змагання “Рiздвянi старти”
Київ
За запрошенням.
 
08 – 09
Вiдкритi змагання зi спортивної ходьби на призи Олiмпiйського чемпiона Володимира Голубничого
Суми
За запрошенням
 
14 – 15
Вiдкритi змагання “Кубок Подiлля”
Вiнниця
За запрошенням.
 
Лютий
11 – 12
Мiжнароднi змагання зi стрибкiв з жердиною на призи Василя i Сергiя Бубки
Донецьк
За запрошенням
 
26 – 27
Вiдкритi змагання “Козацька Хортиця”
Запорiжжя
За запрошенням
 
Березень
11 – 13
Вiдкритий чемпiонат Росiї (спортивна ходьба)
Адлер
За запрошенням
 
Травень
08 – 09
Мiжнароднi змагання ” Кубок дружби”
Ужгород
За запрошенням
 
15
Мiжнароднi змагання юнiорських команд
Швехат. Австрiя
За запрошенням
 
25 – 26
Кубок НСК “Олiмпiйський”  1-й тур
Київ
За запрошенням
 
21 – 22
Меморiал Синицького З.П.,  Канакi О.С., Виставкiна М.i. Змагання з метань.
Київ
За запрошенням
 
21
Меморiал Вiкторв Лонського – стрибки у висоту
Бердичiв
За запрошенням
 
Червень
24 – 25
Кубок НСК “Олiмпiйський”  2-й тур
Київ
За запрошенням
 
Липень
22 – 23
Кубок НСК “Олiмпiйський”  3-й тур
Київ
За запрошенням
 
Вересень
05 – 06
Кубок НСК “Олiмпiйський”  ф i н а л
Київ
За запрошенням
 
27 – 28
“Олiмпiйський день метальника”. Призи Олiмпiйського чемпiона Вiктора Цибуленка
Ялта
За запрошенням
 
30 – 01.10
Змагання з бiгу на 800, 1500 м пам’ятi О.Нiкiтiна
Дн-петровськ
За запрошенням
 
Грудень
11 – 13
Змагання щотижневика “Зеркало недели”
Київ
За запрошенням
 
 
01 – 03
( 17 – 18 )
Меморiал А.А. Коваленка (юнацькi  багатоборства)
Київ
За запрошенням