Календар спортивних заходiв на 2005 рiк(2)

9

 
РОЗДiЛ 3.
ЗМАГАННЯ 
в  ОБЛАСТЯХ  УКРАЇНИ 
3. 1.
Чемпiонати,  Кубки
Сiчень
13 – 15
Чемпiонат Днiпропетровської областi
Дн-петровськ
Мiста , райони
14 – 15
Чемпiонат Донецької областi у примiщеннi
Донецьк
Мiста, райони
14 – 15
Чемпiонат Миколаївської обл. у примiщеннi. 1 тур
Манеж СДЮСШОР
Спорт. органiзацiї
14 – 15
Чемпiонат та першiсть Житомирської областi
Житомир
Мiста, райони
14 – 16
Вiдкритий Кубок Сумської областi
Суми
Зб. К-ди ФСТ
15 –  16
Кубок Одеської областi у примiщеннi
Одеса
Мiста, ДЮСШ
15 – 16
Чемпiонат АР Крим, + Юнацький чемпiонат
Сiмферополь
Мiста, р – ни
15 – 16
Чемпiонат Хмельницької областi , юнiорська першiсть
Хмельницький
Мiста, райони
18 – 19
Вiдкритий чемпiонат Харкiвської областi у примiщеннi та юнiорська першiсть областi
Харкiв
Мiста, райони
19 – 21
Чемпiонат Луганської областi у примiщеннi
Луганськ
Мiста
21
Вiдкритий чемпiонат м. Львова “Львiвська зима”
Львiв
Мiста, р-ни, ФСТ
21 – 22
Чемпiонат та юнiорська  першiсть Полтавської областi
Гребiнка
Мiста, райни
21 – 22
Чемпiонат Вiнницької областi у примiщеннi
Вiнниця
мiста, райони
22
Вiдкритi мiжнароднi змагання зi стрибкiв 
Львiв
За запрошенням
21 – 22
Зимовий чемпiонат м. Києва з метань
Київ
ДЮСШ, ФСТ
22
Чемпiонат Київської областi у примiщеннi
Бровари
Мiста, райони
22 – 23
Чемпiонат Кiровоградської областi у примiщеннi
Кiровоград
Мiста, райони
28 – 29
Чемпiонат Луганської областi з метань
Луганськ
 
Лютий
01 – 02
Чемпiонат мiста Києва у примiщеннi
Київ
ДЮСШ, ФСТ
03 – 04
Вiдкритий чемпiонат Одеської областi
Одеса
Мiста, ДСТ
03 – 04
Вiдкритий чемпiонат Львiвської областi
Львiв
Мiста, ФСТ
04 – 06
Чемпiонат Сумської областi
Суми
Зб. К-ди р-нiв-.
05 – 06
Чемпiонат Запорiзької областi у примiщеннi
Запорiжжя
Мiста, райони
10 – 12
Чемпiонат iв-Франкiвської областi у примiщеннi
iв-Франкiвськ
Мiста, райони
11 – 12
Зимовий Кубок м. Миколаєва
Миколаїв
Мiста, райони
18 – 19
Вiдкритий Кубок ВНЗ Одеської областi
Одеса
ВНЗ
Березень
 
 
 
 
Квiтень
15 – 16
Чемпiонат Миколаївської областi . 2-й  тур
Мiський стадiон
Спорт. органiзацiї
16
Вiдкритий чемпiонат та першiсть Київської областi
з метання молота
Василькiв
За запрошенням
16
Кубок Хмельницької областi з метань
Кам-Подiльський
Мiста, райони
19
Унiверсiада Миколаївської областi
Миколаїв
ВНЗ
20
Вiдкритий чемпiонат Львiвського  Д i Ф К
Львiв
За запрошен.
20
Обласнi спортивнi iгри (технiкуми)
Миколаїв
НЗ
22 – 23
Кубок iв-Франкiвської Федерацiї легкої атлетики
iв-Франкiвськ
Мiста, райони
22 – 23
Кубок Луганської областi + багатоборства
Луганськ
Мiста, райони
28 – 30
Чемпiонат  Дн-петровської областi з багатоборства
Дн-петровськ
мiста, р-ни
29 – 30
Кубок Луганської областi з метань
Луганськ
Мiста, райони
Травень
06 – 07
Вiдкритий Кубок Одеської областi
Одеса
Мiста, р – ни
06 – 07
Кубок мiста Миколаєва
Миколаїв
Мiста, р-ни
12 – 13
Кубок мiста Києва
Київ
ДЮСШ, ФСТ
13 – 14
Кубок Миколаївської областi
Миколаїв
Мiста, р-ни
13 – 14
Унiверсiада Полтавської областi
Гребiнка
ВНЗ
14 – 15
Чемпiонат i першiсть Житомирської областi
Житомир
Мiста, райони
14 – 15
Рiвненськi обласнi змагання “Старти надiй”
Рiвне
Зб. Мiст, р-нiв
14 – 15
Студентськi iгри Одеської областi
Одеса
ВНЗ
14 – 16
Чемпiонат Луганської областi
Луганськ
Мiста, райони
16 – 18
Кубок Днiпропетровської областi
Дн-петровськ
Мiста, райони
19 – 20
Кубок Запорiзької обл. Юнiорська першiсть
Запорiжжя
Мiста, райони
24 – 25
Чемпiонат мiста Києва
Київ
ДЮСШ, ФСТ
27 – 28
Чемпiонат Тернопiльської областi
Тернопiль
Мiста, райони
Червень
03 – 05
Чемпiонат Вiнницької областi
Вiнниця
Мiста, райони
?
Вiдкритi змагання на Кубок Закарпатської областi
Ужгород
Мiста, райони
04 – 05
Чемпiонат Київської областi
Бiла Церква
Мiста, райони
16 – 17
Вiдкритий чемпiонат Одеської областi
Одеса
Мiста, р-ни
17 – 18
Вiдкритий чемпiонат Харкiвської областi
Харкiв
Мiста, райони
17 – 18
Чемпiонат Полтавської областi
Полтава
Мiста, райони
17 – 19
Чемпiонат та першiсть Сумської областi
Суми
К-ди мiст, р-нiв
18 – 19
Кубок АР Крим
Сiмферополь
Мiста, р – ни
18 – 19
Чемпiонат Донецької областi
Марiуполь
Мiста, райони
21 – 23
Вiдкритий чемпiонат Чернiгiвської областi
Чернiгiв
Мiста, райони
2 3- 25
Чемпiонат Днiпропетровської областi
Дн-петровськ
К-ди  мiст, р-нiв
25 – 26
Чемпiонат Запорiзької областi
Запорiжжя
Мiста, райони
Липень
?
Чемпiонат Волинської областi
Луцьк
Мiста, райони
Серпень
26 – 27
Кубок Харкiвської областi
Харкiв
Мiста, райони
Вересень
16 – 18
Кубок Сумської областi
Суми
ФСТ
16 – 17
Кубок Луганської областi
Кремiнна
Мiста, райони
17 – 18
Вiдкритий чемпiонат Львiвської обл. з гiрського бiгу
Розлуч
Мiста, р-и.ФСТ
Жовтень
01 – 02
Кубок зi спортивної ходьби “Вечiрнiй iв-Франкiвськ”
iв-Франкiвськ
Мiста, райони
04 – 05
Кубок Чернiгiвської областi
Чернiгiв
Мiста, райони
07 – 08
Кубок Херсонської обл.”Призи майстрiв”
Херсон
За запрошенням
08
Мiжнароднi змагання на Кубок м. Ужгорода
Ужгород
За запрошенням
Листопад
 
 
 
 
Грудень
16 – 17
Кубок Запорiзької областi у примiщеннi
Запорiжжя
Мiста, райони
17
Кубок Київщини у примiщеннi
Бровари
Мiста, райони
17 – 18
Кубок Вiнницької областi
Вiнниця
Зб.мiст,р-нiв
17 – 18
Кубок Миколаївської облради ФСТ “Україна”
Миколаїв
Мiста, райони
22
Чемпiонат Чернiгiвської областi у примiщеннi
Бровари
Мiста, райони
22 – 24
Кубок Днiпропетровської областi
Дн-петровськ
Мiста, райони
23 – 24
Вiдкритий кубок Луганська
Луганськ
Навч. Заклади
23 – 24
Кубок Миколаївської областi
Миколаїв
Мiста, райони
23- 25
Чемпiонат iв-Франкiвської обл. у примiщеннi
iв-Франкiвськ
Мiста, райони
25
Зимовий Кубок Одеської областi
Одеса
Мiста, р – ни
28 – 30
Першiсть Дн-ської областi з естафетного бiгу
Дн-петровськ
Мiста, р-ни, ДЮСШ
28 – 29
Кубок Харкiвської областi
Харкiв
Мiста, райони
29
Кубок Донецької областi
Донецьк
мiста, райони