Календар спортивних заходiв на 2005 рiк(3)

7

3. 2.
iншi змагання в областях
Сiчень
14 – 15
Юнiорська першiсть Донецької областi у примiщеннi
Донецьк
Мiста, райони
20 – 22
Юнiорська першiсть iв-Франкiвської  обл.(1986-87рн)
iв-Франкiвськ
Мiста, райони
22
Змагання зi стрибкiв у висоту
Львiв
Мiста, райони
21 – 22
Молодiжна i юнiорська першiсть мiста Києва
Київ
ДЮСШ, ФСТ
Лютий
16 – 18
Спартакiада ВНЗ Днiпропетровської областi
Дн-петровськ
ВНЗ
 
17
“Таврiйськi висоти” Змагання зi стрибкiв у висоту
Херсон
За запрошенням
Березень
06
Змагання зi стрибкiв у висоту “Богодухiвський стрибунець”
Харкiв
За запрошеннями
23 – 24
Змагання з метань, присвяченi пам’ятi ЗТУ  Корсуна Г.i.
Марiуполь
Мiста, райони
25 – 26
Вiдкрита першiсть Луганської СДЮСШОР “Динамо” серед команд тренерiв
Луганськ
Команди тренерiв
26
Олiмпiйський день бiгу Закарпаття
Ужгород
Вiдкритi змагання
Квiтень
16
Обласнi змагання Закарпаття “Олiмпiйськi надiї”
Ужгород
Мiста, райони
19
Унiверсiада Миколаївської областi
Миколаїв
ВНЗ
20
Вiдкритий чемпiонат Львiвського ДiФК
Львiв
За запрошен.
20
Обласнi спортивнi iгри (технiкуми)
Миколаїв
Навч.заклади
29
Вiдкрита першiсть Одеської областi з метань
Одеса
Мiста, ДЮСШ
30.04 -01.05
Першiсть Рiвненської областi серед тренерiв
Рiвне
Групи тренерiв
Травень
??
Першiсть ВНЗ Сумської областi
Суми
ВНЗ
02 – 04
Спартакiада ВНЗ Днiпропетровської областi
Дн-петров ськ
Команди ВНЗ
04 – 05
Студентська першiсть м. Миколаєва
Миколаїв
ВНЗ
05 – 06
Першiсть Харкiвської областi серед молодi
Харкiв
Мiста, райони
07
Київськi обласнi iгри юнiорiв
Бiла церква
Мiста, райони
07 – 08
Унiверсiада Кiровоградської областi
Кiровоград
ВНЗ областi
10 – 11
Молодiжна i юнiорська першiсть мiста Києва
Київ
ДЮСШ, ФСТ
07 – 08
Чемпiонат мiста Києва серед ветеранiв
Київ
КЛБ,  АБУ
13 – 14
Студентськi iгри Тернопiльської областi
Тернопiль
ВНЗ
14 – 15
Рiвненськi обласнi змагання “Старти надiй”
Рiвне
Зб. Мiст, р-нiв
14 – 15
Студентськi iгри Одеської областi
Одеса
ВНЗ
14 – 16
Юнiорський чемпiонат  Луганської областi
Луганськ
ДЮСШ
21
Змагання, присвяченi пам’ятi ЗТУ i.Д.Ковпака
Миколаїв
За запрошен.
Червень
04 – 05
Обласнi змагання Кiровоградщини пам’ятi А.Артюха
Добровеличкiвка
ДЮСШ
05
Матчева зустрiч команд пiвдня України
Миколаїв
Областi
05
Легкоатлетичний турнiр пам’ятi С.Адашкевича
Миколаїв
За запрошен
10 – 12
Юнiорська першiсть Хмельницької областi
Нетiшин
Мiста, райони
15 – 17
Змагання днiпропетровської областi зi стрибкiв (довжина, потрiйний)
Вiльногiрськ
Мiста, райони,
 ДЮСШ
17
“Призи Львiвської Мiськради” Чемпiонат м Львова
Львiв
Мiста, райони
17 – 18
Юнiорська першiсть Кiровоградської областi
Кiровоград
Мiста, райони
18 – 19
Юнiорська першiсть Донецької областi  
Марiуполь
Мiста, райони
Липень
 
 
 
 
Серпень
25 – 27
Обласнi змагання Дн-ської обл. на Кубок м. Дн-ська
Дн-петровськ
За запрошенням
Вересень
10 – 11
Вiдкритi змагання на призи ЗМС Н.Откаленко
Дружкiвка
За запрошен.
16 – 17
Командна першiсть ВНЗ мiста Миколаєва
Миколаїв
ВНЗ
17 – 18
Першiсть Донецької обл. та змагання на призи ЗМС Надiї Ткаченко
Донецьк
Мiста, райони
1 8 -19
Вiдкритi змагання з естафетного бiгу пам’ятi професора В.i.Завадського
Рiвне
За запрошенням
22 – 24
Змагання Днiпропетровської областi на призи  Тарана
Орджонiкiдзе
Мiста, райони
23 – 24
Першiсть Миколаївської обл.(1987 р.н. i мол)  iii тур
Миколаїв
Мiста, райони
23 – 24
Першiсть Полтавської областi
Гребiнка
Мiста, райони
24 – 25
Змагання Донецької обл на призи Героя М.Романенка
Краматорськ
За запрошен
30.09 – 01.10
Змагання Днiпропетровської областi, присвяченi пам’ятi ЗТр. України О.М. Нiкiтiна
Дн-петровськ
 мiста, райони,
 ДЮСШ
30 – 01
Вiдкритi змагання зi стрибкiв “Стрибунець-2005
Тернопiль
За запрошенням
Жовтень
01 – 02
Меморiал Я.i.Кулика
Вiнниця
За запрошенн.
05 – 06
Вiдкрита студентська першiсть м. Тернополя
Тернопiль
ВНЗ, за запрошен.
13 – 15
Змагання Дн-петровської обл. на призи ЗТУ В.Воловика
Нiкополь
За запрошен.
30
24-й пробiг “Кiльце слави”, присвячений оборонi мiста
    Севастополь
Вiдкритi змагання
Листопад
04 – 05
Вiдкритi змагання з метань, присвяченi 62 рiчницi визволення м. Києва вiд фашистських загарбникiв
Київ
ДЮСШ, ФСТ
04 – 05
День бiгуна, день стрибуна Миколаївщини
Миколаїв
ДЮСШ
25 – 26
Призи луганчан-учасникiв Олiмпiйських iгор
Луганськ
Мiста, райони
26 – 27
Вiдкрита першiсть Кiровоградської обл. 1986 р.н. i мол.
Кiровоград
ДЮСШ, ФСТ
Грудень
01 – 03
Чемпiонат Днiпропетровської обл. з багатоборства
Днiпро – вськ
мiста, райони
02 – 03
Вiдкритi змагання на призи ЗМС Н.Зюськової
Донецьк
За запрошен.
03 – 05
Вiдкритий турнiр Київської обл. з легкоатлетичних бегатоборств на призи МСМК Олександра Апайчева
Бровари
За запрошеннями
22
Турнiр пам’ятi ЗТУ Л.Л.Портнова
Херсон
Райони, СК
28
Меморiал Олексiя Дем’янюка. Стрибки у висоту
Львiв
За запршенням
                         3. 3.
Юнацькi змагання
Сiчень
03 – 05
Юнацький чемпiонат Днiпропетровської обл. (1990 -1991 та 1992-1993 рокiв народження )
Дн-петровськ
Мiста, райони,
ДЮСШ
05 – 06
Юнацький чемпiонат м. Миколаєва
Миколаїв
ДЮСШ
07 -0 8
Юнацький чемпiонат Одеської обл. (1988 р.н. i молодшi)
Одеса
Мiста, ДЮСШ
07 – 08
Юнацькi змагання Донецької областi
Донецьк
ДЮСШ
14 – 15
Юнацький чемпiонат Харкiвської обл. (1988 р.н. i мол.)
Харкiв
ДЮСШ, ФСТ
15 – 16
Юнацький чемпiонат Кiровоградської обл. (1989 р.н. i мол.
Кiровоград
ДЮСШ, ФСТ
14 – 15
Юнацький чемпiонат Луганської областi у примiщеннi
Луганськ
ДЮСШ
14 – 15
Юнацька та юнiорська першiсть Запорiзької областi
Запорiжжя
ДЮСШ. ФСТ
15 – 16
Юнацький Чемпiонат АР Крим
Сiмферополь
Мiста, р – ни
15 – 16
Юнацький чемпiонат Хмельницької областi
Хмельницьк
Мiста, райони
16
Першiсть Донецької областi з естафетного бiгу
Донецьк
ДЮСШ, ФСТ
18 – 19
Юнацький чемпiонат мiста Києва
Київ
ДЮСШ, ФСТ
21 – 22
Юнацькi змагання Херсонської областi у примiщеннi
“Хто ти майбутнiй олiмпiєць”  1-й тур
Херсон
Мiста, райони
24
4-тi всеукраїнськi змагання з багатоборства на призи Олiмпiйського .чемпiона М.Авiлова та В.Кацмана
Одеса
За запрошенням
24 – 25
Вiдкрита першiсть ТНУ та першiсть АР Крим на призи Заслуженого тренера України   Т.Ф.Корнєва
Сiмферополь
Мiста, р – ни, ВНЗ
20 – 22
Юнацький та юнiорський чемпiонат  Дн -петровської обл.
Дн-петровськ
Мiста, р-ни,
ДЮСШ, ШВСМ.
20 – 22
Юнацький чемпiонат iв-Франкiвської обл. (1988-90 р.н.)
iв-Франкiвськ
Мiста, райони
20 – 22
Юнiорська першiсть iв-Франкiвської  обл. (1986-87 р.н.)
iв-Франкiвськ
Мiста, райони
27
Юнацький чемпiонат м. Львова 1990-93 р.н.
Львiв
ДЮСШ
Лютий
05 – 06
Юнацькi змагання Донецької областi
Костянтинiвка
ДЮСШ
10 – 12
Юнацький чемпiонат  Вiнницької обл. (1988-92 р.н) 1-й тур
Вiнниця
ДЮСШ
12
Фестиваль бiгу Львiвщини   2005 року 
Львiв
ДЮСШ
12 – 13
Олiмпiйськi надiї Донецької областi
Марiуполь
ДЮСШ
18 – 19
Юнацькi змагання на призи ЗМС Валерiя Подлужного
Донецьк
ДЮСШ
18 – 19
Першiсть УОН Сумської областi на призи Ю.Бiлонога
Суми
ДЮСШ
25 – 26
Юнацький чемпiонат у примiщеннi Полтавської областi
Гребiнка
ДЮСШ
26
Юнацький чемпiонат Київської областi (1988-89 р.н.)
Бровари
ДЮСШ, ФСТ
26
Юнацькi змагання ” Меморiал Я. Тягнибока”
Львiв
ДЮСШ
26 – 27
Кiровоградський вiдкритий юнацький турнiр пам’ятi Героя СРСР Верхоланцева В.О.
Кiровоград
ДЮСШ
Березень
04
15-й  Кубок А. Маренеску з естафет
Одеса
Мiста, ДЮСШ
05
Вiдкритий юнацький Кубок Одеської областi
Одеса
Мiста, ДЮСШ
05
“Призи Львiвських олiмпiйцiв”  ( 1991-92 р.н.)
Львiв
ДЮСШ
05 – 06
Юнацькi змагання Донецької областi
Костянтинiвка
ДЮСШ
05
Юнацький чемпiонат Київської областi (1990-91 р.н.)
Бровари
ДЮСШ, ФСТ
09
Першiсть Львiвської областi серед ДЮСШ
Буськ
ДЮСШ
13
Першiсть Сумської областi  серед ДЮСШ (1992-93 р.н.)
Суми
Мiста, р-ни
17 – 19
Юнацькi змагання Днiпропетровської областi (1990- 91 р.нар)
Дн-петровськ
ДЮСШ
19
Вiдкритий турнiр ВНЗ пам’ятi О.УС, П.Нiкiфорова
Одеса
Мiста, ДЮСШ
20 – 23
Вiдкритi юнацькi змагання “Веснянi ластiвки”
Ялта
Мiста ДЮСШ
25 – 26
Першiсть СДЮСШОР “Динамо” Луганської облради ФСТ
Луганськ
Групи тренерiв
Квiтень
09
Юнацька першiсть Закарпатської областi серед ДЮСШ.
 1-й тур  “Меморiал Миколи Скиби”
Мукачеве
ДЮСШ
?
Першiсть ДЮСШ Тернопiльської областi (1998-92 р. нар.)
Тернопiль
ДЮСШ
14
Спартакiада школярiв Миколаївщини
Миколаїв
ДЮСШ
14 – 16
Обласнi змагання на призи Людмили Гуревич
Орджонiкiдзе
ДЮСШ
15 – 16
Вiдкрита першiсть школярiв Одеської обл. (1988 р.н.i м
iзмаїл
Мiста, ДЮСШ
15
Чемпiонат Херсонської обл. з кросу в залiк Уi юнацьких iгор
Нова Кахова
Райони
15 – 17
Мiжнароднi змагання “Кубок Рiвного”
Рiвне
СДЮСШОР
15 – 16
Першiсть Чернiгiвської областi серед ДЮСШ
Чернiгiв
ДЮСШ
21 – 23
“Днiпровська весна” (1988 – 1989 р.н.)
Дн-петровськ
ДЮСШ
21 – 23
Спартакiада школярiв Полтавщини
Гребiнка
Мiста, райони
23 – 24
Спартакiада школярiв Вiнницької областi
Вiнниця
 Мiста, райони
23
Спартакiада школярiв Закарпатської областi
Ужгород
Мiста, райони
23 – 24
Юнацький чемпiонат Львiвської бл.. (1988-91 р.н.)
Львiв
ДЮСШ
26 – 28
Першiсть УОН Сумської обл. Серед ДЮСШ (1988-91р.н.)
Суми
ДЮСШ
29 – 30
Змагання школярiв Миколаївської областi
Миколаїв
Мiста, райони
??
Кубок федерацiї Волинi. 1-й етап юнацьких змагань
Луцьк
ДЮСШ
Травень
04 – 06
Уi обласнi юнацькi iгри Херсонщини
Скадовськ
Райони
05 – 07
Юнацький чемпiонат Дн-ської областi (1988-89 р.нар.)
Дн-петровськ
Мiста, райони
06 – 07
iХ юнацькi iгри Тернопiльщини
Тернопiль
Мiста, райони
08 – 09
“Хто ти, майбутнiй Олiмпiєць” юнацькi змагання
Тернопiль
ДЮСШ
10 – 12
Юнацькi iгри Чернiгiвської областi. Юнiорська першiсть
Ченiгiв
Мiста, райони
13 – 15
Юнацькi спортивнi iгри Вiнницької областi
Вiнниця
Зб.мiст, р-нiв
28 – 29
Першiсть Вiнницької областi серед юнакiв i юнiорiв
Вiнниця
Зб мiст, р-нiв
13 – 15
Змагання “Старти надiй” Вiнницької областi
Вiнниця
Зб.мiст, р-нiв
20 – 22
2-й тур юнацької першостi Вiнницької обл.(1988-92 р.н.)
Вiнниця
Зб.мiст, р-нiв
11 – 13
Юнацький чемпiонат iв-Франкiвської обл.(1988-90 р.н.)
iв-Франкiвськ
Мiста, райони
11 – 13
Хiii iгри  школярiв Сумської обл.. (1992-93 р.н.)
Суми
К-ди шкiл
11
Першiсть ДЮСШ Львiвської обл. (1992- 93 р.н.)
Львiв
ДЮСШ
12 – 14
Юнацький чемпiонат Днiпропетровської обл.(1990-93 .н.)
Дн-петровськ
ДЮСШ
13 – 14
Юнацький чемпiонат Харкiвської обл. (1988 р.н. i мол.)
Харкiв
Мiста, райони
13 – 14
Юнацький чемпiонат Луганської областi
Луганськ
Зб.мiст, р-нiв
14 – 15
Юнацький чемпiонат Хмельницької областi
К-Подiльськ.
Мiста, райони
20 – 21
Чемпiонат Херсонської обл. 2-й тур юнацьких змагань –
“Хто ти майбутнiй олiмпiєць”
Нова Каховка
Райони
20 – 21
Юнацькi спортивнi iгри Полтавщини
Полтава
Мiста, райони
20-22
Хiii iгри  школярiв Сумської областi (1988- 91 р.н.)
Суми
Команди шкiл
20 – 21
Вiдкрита Юнацький чемпiонат Одеської областi
Одеса
Мiста, ДЮСШ
21 – 22
Юнацький чемпiонат АР Крим, пам’ятi В.Г.Сухачова
Сiмферополь
Мiста, р – ни
21
Першiсть Рiвненської областi серед школярiв
Рiвне
Зб. Мiст, р-нiв
23 – 25
Юнацькi iгри Рiвненської областi
Рiвне
Зб. Мiст, р-нiв
27 – 28
Юнацькi iгри Львiвської областi
Львiв
Мiста, р-ни,
28 – 29
Юнацький чемпiонат Донецької областi
Марiуполь
Мiста, райони
30 -2.06
Юнацький чемпiонат Дн – петровської обл.(1992-95 р.н.)
Синельникове
ДЮСШ
???
4-i юнацькi спортивнi iгри Волинi
Луцьк
Мiста, райони
Червень
01
“Дiти – олiмпiйська надiя” юнацькi змагання Львiвщини
Львiв
ДЮСШ
04 – 05
Юнацький чемпiонат Миколаївської областi (1988-89 р.н.)
Миколаїв
Мiста, р-ни
09 – 11
“Старти надiй” Змагання ВНЗ Тернопiльської областi
Тернопiль
 
10
Меморiал МС В.Шапшиця. Юнацькi змагання
Нова Каховка
Райони ,  СК
22 – 23
Вiдкритий чемпiонат Рiвненської областi серед ДЮСШ
Рiвне
К-ди  мiст, р-нiв
27 – 30
Вiдкрита Юнацький чемпiонат Одеської областi
iллiчiвськ
ДЮСШ
??
Кубок федерацiї Волинi. 2-й етап юнацьких змагань
Луцьк
ДЮСШ
Липень
07  – 09
Першiсть Дн-петровської областi з бiгу по шосе на 5 км
Дн-петровськ
мiста, райони
Серпень
18 – 20
Юнацький чемпiонат Дн-ської обл. (1989- 90 р. нар.  )
Дн-петровськ  
Мiста, Райони
24
Юнацькi змагання Львiвщини, присвяченi
Дню Незалежностi України
Львiв
ДЮСШ
Вересень
15 – 17
Змагання Днiпропетровської областi, присвяченi пам’ятi
ЗМС України Олега Твердохлiба
Дн-петровськ
мiстfа, райони,
 ДЮСШ
16 – 17
Юнацький чемпiонат Запорiзької областi
Запорiжжя
ДЮСШ, ФСТ
17 – 18
Чемпiонат Кiровоградської областi 1987-88 р.н. i мол.
Кiровоград
ДЮСШ, ФСТ
18
Юнацький чемпiонат Львiвської обл. з кросу (1988-93 р.н.)
Новояворiвськ
ДЮСШ
18 -19
Змагання з легкоатлетичних бiгових двоборств на призи Олiмпiйського чемпiона Валерiя Борзова (1990-91 р.н.i мол.)
Нова Каховка
СДЮСШОР,
ДЮСШ
22 – 24
Юнацький чемпiонат Луганської областi
Кремiнна
 
23 – 24
“Хто ти майбутнiй олiмпiєць.  Ш тур .  Меморiал пам’ятi тренерiв Херсонщини 
Скадовськ
Райони.
23 – 24
Юнацький чемпiонат Харкiвської обл. (1988 р.н. i мол.)
Харкiв
ДЮСШ
23 – 25
3-й тур юнацької першостi Вiнницької обл.. (1988-92 р.н.)
Вiнниця
Зб.мiс, р-нiв
24
Спартакiада школярiв Рiвненської областi
Рiвне
Мiст, райони
24
Юнацька першiсть Закарпатської обл серед ДЮСШ.  2-й тур 
Ужгород
ДЮСШ
24 – 25
Вiдкритий Юнацький чемпiонат Одеської бл..(1988 р.н i м.)
Одеса
ДЮСШ
??
Кубок федерацiї Волинi. 3-й етап юнацьких змагань
Луцьк
ДЮСШ
30-01.10
Першiсть ДЮСШ Тернопiльської областi (1988 – 92 р. нар.)
Тернопiль
ДЮСШ
Жовтень
01 – 02
Юнацька i юнiорська першiсть Житомирської областi
Житомир
Мiста, райони
01
Першiсть Миколаївської обл. з кросу команд ДЮСШ
Мимколаїв
ДЮСШ
??
Особиста першiсть Сумської обл. серед  ДЮСШ
Суми
Мiста, райони
01 – 02
Юнацький чемпiонат АР Крим
Сiмферополь
Мiста, р – ни
02
Юнацький чемпiонат Львiвської обл.серед ДЮСШ
Львiв
ДЮСШ
07 – 08
Першiсть Миколаївської С