Календар спортивних заходiв на 2005 рiк(4)

40

3. 4.
 
Кроси, пробiги, спортивна ходьба
 
Сiчень
 
 
 
 
Лютий
08 – 09
Чемпiонат iв-Франкiвської областi з кросу
iв-Франкiвськ
Мiста, райони
12
Чемпiонат Донецької областi з кросу
Слов’янськ
Мiста, райони
28
Пробiг у м. Н.Каховка, присвячений дню заснування мiста
Нова  Кахокка
Спортивнi клуби
Березень
08
Крос Львiвщини, до дня 8 березня
Львiв
ДЮСШ
12
Пробiг до дня визволення м. Херсона  “Десант – 44”
Херсон
Всi бажаючi
Квiтень
02
Першiсть Хмельницької областi з ходьби
Ст.Константiнiв
Мiста, райони
04
Чемпiонат Вiнницької областi з кросу
Вiнниця
Мiста, райони
04 – 05
Чемпiонат та першiсть Кiровоградської областi з кросу
Кiровоград
Мiста, райони
06
Кубок Чернiгiвської областi з кросу
Чернiгiв
Мiста, райони
07 – 09
Чемпiонат та першiсть Днiпропетровської областi з  кросу
Н -Московськ
Мiста, райони
08 – 09
Чемпiонат i першiсть Житомирської областi з кросу
Житомир
Мiста, райони
08 – 09
Чемпiонат iвано-Франкiвської областi з кросу
iв-Франкiвськ
Мiста, райони
08 – 09
Чемпiонат Луганської областi з кросу
Старобєльськ
Мiста, ДЮСШ
09
Чемпiонат та першiсть Київської областi з кросу
Коцюбинське
Мiста, райони
09
Першiсть мiста Києва з кросу
Київ
ДЮСШ, ФСТ
10
Чемпiонат Миколаївської областi з кросу
Миколаїв
ДЮСШ, Мiста
16
Мiжнародний ” Приморський пробiг “- бiг на 15 км
Одеса
За запрошен.
16
Чемпiонат Львiвської областi з кросу
Львiв
ДЮСШ
16
Чемпiонат Тернопiльської обл. з кросу
Тернопiль
Мiста, райони
16
Вiдкрита першiсть м. Макiївки з бiгу по шосе
Макiївка
Всi бажаючi
17
Змагання з бiгу, присвяченi  пам’ятi С.Самойленка ( 5, 10 км)
Київ, Оболонь
Всi бажаючi
21
Першiсть навчальних закладiв Тернопiльської обл. з кросу
Тернопiль
ВНЗ, ПТУ
23
Чемпiонат Рiвненської областi та спартакiада школярiв з легкоатлетичного кросу
СМТ  Клевань
Команди мiст, р-нiв
23 – 24
Чемпiонат i першiсть Хмельницької областi з кросу
Хмельницький
Мiста, райони
??
Чемпiонат Волинської областi з кросу
СМТ iваничi
Мiста, райони
Травень
01
Напiвмарафон Київської областi, присвячений
Дню Перемоги
Бiла Церква
За запрошеннями
02
“Миколаївська миля”- бiг на 1609 м. Пробiг 5000 м
Миколаїв
Вiдкритi старти
08
Фестиваль спортивної ходьби “Над Бугом”
Буськ  Львiвсої
За запрошен.
09
Змагання Донеччини з напiвмарафону до Дня Перемоги
Єнакiєве
Всi бажаючi
09
Ново-Каховський пробiг “Легендарна тачанка”
Нова Каховка
Спортивнi клуби
15
20-й пробiг на призи Чернiгiвського  КЛБ “Баргузин”
Чернiгiв
За запрошенням
21
iХ  юнацькi iгри Чернiгiвщини. Змагання з кросу
Зборiв
Мiста, райони
29
Благодiйний пробiг “Пiд каштанами”
Київ
ДЮСШ, ФСТ
Червень
27
7 -мi  вiдкритi  змагання Асоцiацiї бiгунiв України
Луганськ
Всi бажаючi
Липень
07  – 09
Першiсть Дн-петровської областi з бiгу по шосе на 5 км
Дн-петровськ
Мiста, райони
16
Чемпiонат Луганської областi з бiгу по шосе
Алчевськ
Мiста
Серпень
15
Пробiг “Київ-Стар – марафон”
Херсон
КФК
20
Крос Київської областi до  Дня Незалежностi України
Коцюбинське
Мiста, райони
21
Марафон “Визволення”
Харкiв
Вiдкритi старти
24
ХiУ Київський мiжнародний пiвмарафон  “Кубок Незалежностi”
Київ
Областi.
Вересень
03.
Мiжнародний турнiр з бiгу по шосе “Зустрiч друзiв”
Слов’янськ
За запрошен
09 – 10
Чемпiонат Днiпропетровської областi з бiгу по шосе
Жовтi Води
Мiста, райони
11
Легкоатлетичний пробiг “Тернопiльська озерна”
Тернопiль
Вiдкритi старти
17
Чемпiонат Хмельницької областi з ходьби
Хмельницький
Мiста,райони
12
Крос Львiвщини, присвячений дню працiвникiв ФК i С
Львiв
За запрошен.
24
Вiдкрита першiсть Хмельницької областi з пiвмарафону та бiгу на довгi дистанцiї
Кам’янець – Подiльський
Мiста, райони
24 – 25
Чемпiонат та першiсть Кiровоградської областi з кросу
Кiровоград
Мiста, райони
Жовтень
01
Чемпiонат Закарпатської областi з кросу
Берегово
Мiста, райони
06
Чемпiонат Львiвської обл. з кросу серед студентiв
Львiв
ВНЗ
06 – 08
Першiсть ВНЗ  та  ДЮСШ Тернопiльської областi з кросу
Тернопiль
ВНЗ, ДЮСШ
07 – 09
Чемпiонат Хмельницької областi з кросу
Красилiв
Мiста, райони
08 – 09
Осiннiй крос Донецької обл., пам’ятi ЗТУ Ковальова М.Т.
Слов’янськ
Мiста, райони
06 – 08
Чемпiонат та першiсть Днiпропетровської областi з кросу
Новомосковськ
 Мiста, райони
07 – 08
Чемпiонат Луганської областi з кросу
Старобєльськ
Мiста, ДЮСШ
08
Чемпiонат мiста Києва з кросу
Київ
ДЮСШ, ФСТ
13
Легкоатлетичний  пробiг “Вiд сокiльства до стрiлецтва”
Львiв
За запрошен.
13 – 14
Чемпiонат iвано-Франкiвської областi з кросу
iв-Франкiвськ
Мiста, райони
14 – 15
Чемпiонат Запорiзької областi з кросу
Запорiжжя
Мiста, райони
 
14 – 15
Чемпiонат  Полтавської областi з кросу  Спортивнi клуби
Пирятин
Мiста, райони
15
Чемпiонат Львiвської обл. з кросу
Львiв
Мiста р-ни,ФСТ
15 – 16
Чемпiонат та першiсть Житомирської областi з кросу
Житомир
Мiста, райони
15
Чемпiонат Київської областi з кросу
Фастiв
Мiста, райони
15
Чемпiонат Вiнницької областi з кросу
Вiнниця
Мiста, райони
16
Чемпiонат Закарпатської областi з бiгу по шосе
  Ужгород
Мiста, райони
18 – 19
Чемпiонат Чернiгiвської областi з кросу
Чернiгiв
Мiста, райони
21 – 22
Вiдкритий чемпiонат Херсонської обл. з кросу.
 Першiсть СК “iскра” з кросу
Цюрупинськ
Райони
24
Легкоатлетичний пробiг “Осiнь Донбасу” за маршрутом Донецьк-Макiївка-Харцизьк ( 30 i 15 км)
Донецьк
За запрошенням
26
Змагання Днiпропетровської областi  “2 милi МИРУ”
Дн-петровськ
Вiдкритi змагання
 
??
Надмарафонський пробiг Донецьк – Луганськ, присвячений дням визволення Донбасу
Донецьк
Мiста, райони
??
Чемпiонат Волинської областi з кросу
СМТ Любомль
Мiста, райони
Листопад
06
Пробiг АБУ, присвячений пам’ятi В.Н. Ткачука
Київ
Всi бажаючi
19
Першiсть Миколаївської областi з кросу.
Призи Григорiя Чайковського
Миколаїв
Мiста, райони , ФСТ
 
Грудень
30
Новорiчний пробiг “Мукачiвська ратуша”
Мукачеве
Вiдкритi змагання
 
РОЗДiЛ 4.
 
ЗМАГАННЯ ФiЗКУЛЬТУРНИХ СПОРТИВНИХ ТОВАРИСТВ та ВiДОМСТВ
Сiчень
04 – 06
Першiсть МОН України серед УФК.УОР (1986 р н. i мол.)
Київ
УФК, УОР
15 – 16
Першiсть  МОН України з 4-борства серед ЗНЗ
Харкiв
ЗНЗ
22 – 23
Першiсть МОН України з 2-борства (1990 р.н. i мол.)
Одеса
Облуправлiння ОН
?
Юнацька першiсть ФСТ “Україна”(1988-89 р.н.)
Харкiв
ОР, КФК
Лютий
24 – 26
Юнацький чемпiонат ЦР ФСТ “Спартак” (1988-89)
Вiнниця
Облради, ДЮСШ
11 – 13
Чемпiонат ФСТ “Україна” з метань
Ялта
ДЮСШОР, ОР,  СК. КФК
19 – 20
Змагання МОН України “Прикарпатська зима”
iв.-Франкiвськ
За запрошенням
25 – 27
Чемпiонат МОН України серед СК ВНЗ
Харкiв
СК ВНЗ
Березень
01 – 03
Чемпiонат ФСТ “Україна” зi спортивної ходьби
Євпаторiя
ДЮСШОР, ОР,  СК. КФК
25 – 27
Змагання  МОН України та НСБ “Авангард” (Ялта)
“Веснянi ластiвки”
Ялта
СДЮСШОР, ДЮСШ
Квiтень
01 – 02
 
Вiдкритi змагання з кросу ЦР ФСТ “Спартак”
Черкаси
Обради. дюсш
09 – 10
Змагання МОН України з кросу, присвяченi пам’ятi героїв Чорнобиля
Київська область
 
09 – 10
Першiсть МОН Укр. зi спортивної ходьби (1996 р.н.i м.)
iллiчiвськ
За запрошенням
15 – 17
Змагання МОН України серед СДЮСШОР, ДЮСШ
Рiвне
За запрошенням
21 – 23
Юнацька та юнiорська першiсть ЦР ФСТ “Спартак”
Миколаїв
Облради, ДЮСШ
22 – 24
Першiсть МОН України (1998 р.н. i молодшi)
Одеса
Облуправ.освiти
28 – 29
Вiдкритi змагання “Юний Динамiвець”
Одеса
Обласнi ради ФСТ
?
Юнацька першiсть  ФСТ “Україна”
Ялта
СДЮСШОР, ДЮСШ
Травень
?
Мiжнароднi змагання серед студентiв
Польща
МОН України
5 – 6 
Першiсть ФСТ <Динамо> (1986-87; 1988-89 )
Харкiв
Обласнi ради ФСТ
13 – 15
Першiсть МОН України серед СДЮСШОР,ДЮСШ
(1990 – 91, 1992 – 1993 рокiв народження)
Бiла Церква
СДЮСШОР, ДЮСШ
Червень
10 – 12
Юнацький чемпiонат ФСТ <Україна> (1988 р.н i  мол.)
Київ
ДЮСШОР, ОР,  СК. КФК
24 – 26
Першiсть МОН України серед УФК, УОР СДЮСШОР 
Бiла Церква
СДЮСШОР, ДЮСШ
Вересень
6 – 7
<Динамiада 2005> Змагання з кросу
Харкiв
Обласнi ради ФСТ
17 – 18
Змагання МОН, присвяченi пам’ятi М. Шевченка
Городище, Черк
За запрошеннями
31- 02.10
Кубок  МОН України серед ВНЗ
Ялта
ВНЗ
?
Вiдкрита першiсть ФСТ “Україна”
Київ
ДЮСШОР, ОР,  СК. КФК
Жовтень
04 – 05
Змагання МОН України “Золота осiнь”, присвяченi пам’ятi ЗМС України Олегу Твердохлiбу
Ялта
Облуправлiння ОН
14 – 15
Осiння першiсть ЦР ФСТ “Спартак” з кросу
Кiровоград
Облради, ДЮСШ
14 – 05
Призи МОН України  зi спортивної ходьби
Мукачеве
За запрошеннями
 
Технiчний комiтет  ФЛАУ