Призначення офiцiйних осiб ФЛАУ на змагання 2005-го року

5

Затверджено виконавчим комiтетом Федерацiї легкої атлетики України зi змiнами вiд 08 квiтня 2005 року.

Затверджено
Виконавчим комiтетом
Федерацiї легкої атлетики України
30 сiчня  2005 року
зi змiнами вiд  08 квiтня 2005 року
Президент  В.Борзов
 
ПРИЗНАЧЕННЯ  ОФiЦiЙНИХ  ОСiБ  ФЕДЕРАЦiЇ  ЛЕГКОЇ  АТЛЕТИКИ  УКРАЇНИ
НА  ЗМАГАННЯ  2005 року ( лiтнiй цикл змагань )
 
 
 
Назва змагань
 
Мiсце
 
 
Термiни
 
Органiза-цiйний
делегат
Технiчний делегат
ФЛАУ
Керiвник змагань
Головний секретар
Технiчний керiвник
 
1.      
Юнацький чемпiонат МОН України
Одеса
22 – 24 квiтня
Грищенко О.i.
Малютiн М.В.
Бондарєв М.К.
Скрипнiченко
 i.В..
З мiсцевих
суддiв
2.      
Унiверсiада України
Донецьк,
06 – 08
травня
Грищенко О.i.
Височин В.П.
Столяренко А.i.
Бех О.В.
Волобуєв О.Р.
3.      
Мiжнароднi змагання Кубок “Дружба”
 Юнацький чемпiонат України
(дисциплiни з  бiгу  та стрибкiв )
 
Ужгород
 
08 – 09 травня
 
Свида Я.В
 
Корецький В .М.
 
Городний Л.П.
 
Безпалов Л.
 
Безега М.М.
4.      
Кубок України з метань   Меморiал Синицького З,П, Виставкiна М.i. Канакi О.С.
Юнацький чемпiонат України
 
Київ
 
17 – 18 травня
 
Смєлаш Л.Й.
 
Фiленко М .Т.
 
 
Шурхал С.П.
 
Сколовенко О.О.
 
Чернов А.i.
5.      
Кубок України (  областi групи”А”)
Ялта
27 – 28
травня
Поляков П.В.
Карпюк Ю.i.
Пуртова А.Б.
Лапа Л.Г.
Лiтвiнов
Я.О.
6.      
Призи Олiмпiйських чемпiонiв
Ялта
28 травня
Довгiй i.Є.
Пуртова А.Б.
Карпюк Ю.i.
Федiрко М.О.
Лiтвiнов
Я.О.
7.      
Чемпiонат України ветеранiв
Київ
26 – 27
травня
Смєлаш Л.Й.
Леоненко i.Ф
Кузнєцов А.М.
Кузнєцова Н.М.
Дмитренко С.С.
8.      
Матчева зустрiч юнацьких команд
Україна – Бiлорусь – Росiя
 
Київ
28 – 29 травня
Зенков М.П.
Батрух М.П.
Никитенко
Д.М.
Сколовенко О.О.
Дмитренко С.С.
9.      
Змагання з метань на призи першого Президента України Л.  Кравчука
Конче -Заспа
05 – 06 червня
Смєлаш Л.Й.
Зайченко О.М
Медвєдєв А.i.
Сколовенко О.О.
Чернов А.i.
10.  
Кубок України (областi групи “В”,”С”)
Київ
08 – 09
червня
Зенков М.П.
Зайченко О.М.
Леоненко i.ф.
Сколовенко О.О.
Дмитренко С.С.
11.  
Чемпiонат України. Зональнi змагання
Миколаїв
12 – 13
червня
Мiшков В.Г.
Малютiн М.В.
Демидов В.В.
Негруца О.С.
З мiсцевих
суддiв
12.  
Чемпiонат України. Зональнi змагання
Київ
12 – 13
червня
Зенков М.П.
iванець
В. К.
Никитенко Д.М.
Баляснiкова
О.О.
Дмитренко С.С.
13.  
Чемпiонат України з багатоборства
Київ
12 – 13
червня
Медведь М.В.
Височин В.П.
Каруца Ж.А.
iвакiн Л.М.
Дмитренко С.С.
14.  
Кубок НСК “Олiмпiйський” – 2-й тур
Чемпiонат України серед юнiорiв
Київ
24-25
червня
Ємельянцев В.М.
Гудим М.П.
Леоненко i.Ф
Лапа Л.Г.
Дмитренко
С.С.
15.  
Чемпiонат України.
Фiнальнi змагання
Київ
02 – 03
липня
Козирєва Т.С.
Корецький В.М.
Никитенко Д.М.
Черкасенко О.Г.
Дмитренко С.С.
16.  
Кубок НСК “Олiмпiйський” – 3-й тур
Київ
22 – 23
липня
Демидов С.С.
Донской С.А.
Леоненко i.Ф.
Сколовенко О.О.
Дмитренко
С.С.
17.  
Чемпiонат України з напiвмарафону.
Мiжнароднi змагання “Кубок Незалежностi”
Київ
24
серпня
Киба В.
Зенков М.П.
Никитенко
Д.М.
Сторч В.А.
Сторч Н.С.
 
Дмитенко С.С.
18.  
Кубок НСК “Олiмпiйський”  –  ФiНАЛ
Київ
05-06 вересня
Демидов С.С.
Донськой С.А.
Леоненко i.Ф.
Сколовеенко О.О.
Дмитренко С.С.
19.  
Всеукраїнськi юнацькi спортивнi iгри
АР Крим
25 – 28 вересня
Поляков П.В.
Гоцул i.Є.
Пуртова А.Б.
Лапа Л.Г.
Лисенко Ю.В.
20.  
Кубок Асоцiацiї ветеранiв легкої атлетики
Ялта
25 – 26
вересня
Смєлаш Л.Й.
Корецкий В.М
Пуртова А.Б.
Лапа Л.Г.
Лисенко Ю.В.
21.  
Чемпiонат України зi спортивної ходьби
iвано – Франкiв.
01 – 02
жовтня
Карпюк Ю.i.
Буткевич Г.Б.
Матешко В.В.
Дерега Н.П.
З мiсцевих
суддiв
22.  
Вiдкритий чемпiонат України
з марафонського бiгу
Київ
1
жовтня
Клюєв А.О.
Леоненко i.Ф.
 
 
 
23.  
Кубок України зi спортивної ходьби –
“Кубок Карпат”
Мукачеве
22
жовтня
Свида Я.В.
Малютiн М.В.
Буткевич Г.Б.
Безпалов Л.
З мiсцевих
суддiв
24.  
Чемпiонат України з кросу
 
Кiрово -град
29
жовтня
iванець В.К.
Саєнко i.А.
Карпюк Ю.i.
Нещименко В.О.
Скворцова К.Ф.
Березан О.П.
25.  
Кубок України з багатоборства команд юнiорiв
Бровари
24 – 25
грудня
Медведь
М.В.
Акiлов М.В.
Батрух М.П.
Сколовенко О.О.
З мiсцевих
суддiв
26.  
Ветеранiв : Україна – Бiлорусь – Росiя – Москва – С-Петербург
 
Київ
17 – 18 грудня
Смєлаш Л.Й.
Кузнєцов А.М.
Медвєдєв А.i.
 
Батрух М.П.