Мiжнародний “Приморський пробiг”

145

Шановнi добродiї!

Як ви знаєте, у Одесi, вже протягом 14 рокiв, у квiтнi мiсяцi проводиться традицiйний Мiжнародний легкоатлетичний “Приморський пробiг”.

Шановнi добродiї!
 
Як ви знаєте, у Одесi, вже протягом 14 рокiв, у квiтнi мiсяцi проводиться традицiйний Мiжнародний легкоатлетичний “Приморський пробiг”.
 
З 1999 року, цi змагання включено до календарю українських спортивних змагань з легкої атлетики, а також до європейського легкоатлетичного календарю i є першим стартом лiтнього спортивного сезону в Українi. З 2005 року змагання мають статус Нацiональних, тобто “Приморський пробiг” увiйшов до десятки кращих змагань з легкої атлетики на територiї України. На змаганнях буде присутнiй представник Європейської асоцiацiї легкої атлетики (ЄАА).
 
За перiод проведення пробiгу у змаганнях брали участь спортсмени з багатьох країн свiту, а саме Нiмеччини, Францiї, Японiї, Марокко, Чаду, Туреччини, Болгарiї, Угорщини, Польщi, Румунiї, найсильнiшi спортсмени збiрних команд країн СНД, члени збiрної команди України, майстри спорту, майстри спорту мiжнародного класу.
 
Траса сертифiкована – спортсмени мають змогу виконати спортивнi розряди та вимоги.
 
У якостi почесних гостiв запрошенi олiмпiйськi чемпiони, керiвники Федерацiї легкої атлетики України, Одеської областi, керiвники мiста.
 
Довжина дистанцiї – 15 км. Ветерани та юнаки беруть участь на дистанцiї 8 км. Маршрут траси проходить крiзь мальовничу мiську зону вiдпочинку: парк iм.. Т. Г. Шевченка – траса “Здоров’я” – “Аркадiя” – траса “Здоров’я” – парк iм.. Т. Г. Шевченка.
 
Змагання пройдуть 16 квiтня. Старт пробiгу об 11:00 на центральнiй алеї парку iм.. Т. Г. Шевченка.
 
15 квiтня планується проведення прес-конференцiї за участi учасникiв змагань.
 
З питань акредитацiї звертайтеся, будь ласка, до офiсу ФЛАУ за тел. 2487444 або 2487445