IV ЛiТНi ЮНАЦЬКi СПОРТИВНi iГРИ УКРАЇНИ 2005 року

32

Шановнi колеги, пропонуємо вашiй увазi проект розкладу IV лiтнiх юнацьких спортивних iгор України 2005 року

МiНiСТЕРСТВО УКРАЇНИ У СПРАВАХ МОЛОДi ТА СПОРТУ
ФЕДЕРАЦiЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ
ПРОЕКТ
IV ЛiТНi ЮНАЦЬКi СПОРТИВНi iГРИ УКРАЇНИ 2005 року
ЛЕГКА АТЛЕТИКА
24 -28 вересня м. Ялта. Стадiон “Авангард”
РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ
 
Корекцiя 08.09
 
1 – й день  –  25 вересня, недiля
Напiвмарафон
Юн
Дiв
Ф i Н А Л
10.09
11.00
11.05
 
 
 
Бiг на 100 м з бар.
Дiв
7-бор
10,00
 
 
 
Бiг на 100 м
Дiв
1-е коло
10.30
 
 
 
Бiг на 100 м
Юн
1-е коло
11.20
Стрибок. у висоту
Дiв
7-бор
Урочисте вiдкриття змагань – 14.00
 
14.20
Штовхання ядра
Дiв
7-бор
Бiг на 100 м
Дiв
½ Фiналу
15.00
Стрибок у висоту
Дiв
КвалiФiкацiя
 
 
 
15.00
Метання диска
Юн
КвалiФiкацiя
 
 
 
15.00
Стр. з жердиною
Дiв
Ф i Н А Л
Бiг на 100 м
Юн
½ Фiналу
15.10
 
 
 
 
 
 
16.40
Метання диска
Дiв
КвалiФiкацiя
Бiг на 200 м
Дiв
7-бор
17.00
 
 
 
Бiг на 100 м
Дiв
Ф i Н А Л
17.20
Стр. з жердиною
Юн
КвалiФiкацiя
Бiг на 100 м
Юн
Ф i Н А Л
17.30
 
 
 
Бiг на 800 м
Дiв
1-е коло
17.40
 
 
 
Бiг на 800 м
Юн
1-е коло
18.00
 
 
 
Бiг на 5000 м
Дiв
Ф i Н А Л
18.20
 
 
 
Бiг на 5000 м
Юн
Ф i Н А Л
18.50
 
 
 
Нагородження: 100 м, 5000 м  жердина
19.10
 
 
 
2 – й день  –  26 вересня,  понедiлок
Бiг на 100 м
Юн
10-бор
10.00
Стрибок у довжину
Дiв
7-бор
Бiг на 400 м з бар.
Юн
1-е коло
10.20
 
 
 
Бiг на 400 м з бар
Дiв
1-е коло
11.00
Стрибок у довжину
Юн
10-бор
Бiг на 200 м
Дiв
1-е коло
11.30
 
 
 
 
 
 
12.00
Потрiйний стрибок
Дiв
КвалiФiкацiя
Бiг на 200 м
Юн
1-е коло
12.10
Метання списа
Дiв
7-бор
 
 
 
12.30
Штовхання ядра
Юн
10-бор
 
 
 
12.40
Метання молота
Дiв
Ф i Н А Л
 
 
 
13.30
Стрибок у висоту
Юн
10-бор
 
 
 
13.30
Потрiйний стрибок
Юн
КвалiФiкацiя
 
 
 
14.30
Метання молота
Юн
Ф i Н А Л
 
 
 
15.20
Стрибок у висоту
Юн
КвалiФiкацiя
Бiг на 200 м
Дiв
Ф i Н А Л
16.00
Метання диска
Дiв
Ф i Н А Л
Бiг на 200 м
Юн
Ф i Н А Л
16.10
Стр. з жердиною
Юн
Ф i Н А Л
Бiг на 400 м з бар
Юн
Ф i Н А Л
16.30
 
 
 
Бiг на 400 м з бар
Дiв
Ф i Н А Л
16.40
 
 
 
Бiг на 800 м
Дiв
7-бор
16.50
 
 
 
Бiг на 800 м
Юн
Ф i Н А Л
17.10
Стрибок у висоту
Дiв
Ф i Н А Л
Бiг на 800 м
Дiв
Ф i Н А Л
17.20
 
 
 
Бiг на 400 м
Юн
10-бор
17.30
Метання диска
Юн
Ф i Н А Л
Бiг на 3000 м з пршк
Юн
Ф i Н А Л
17.50
 
 
 
Бiг на 3000 м з пршк
Дiв
Ф i Н А Л
18.15
 
 
 
Нагородження :200, 40 м з/б,800,
7-бор, Висота,  диск
18.30
 
 
 
 
 
 
 
3-й день  –  27 вересня,  вiвторок
Бiг на 110 м з бар.
Юн
10-бор
10.00
Стрибок у довжину
Дiв
КвалiФiкацiя
Бiг на 110 м
Юн
1-е коло
10.20
Штовхання ядра
Юн
КвалiФiкацiя
Бiг на 100 м
Дiв
1-е коло
10.40
 
 
 
Бiг на 400 м
Дiв
1-е коло
11.00
Метання диска
Юн
10-бор
Бiг на 400 м
Юн
1-е коло
11.30
Стрибок у довжину
Юн
КвалiФiкацiя
 
 
 
12.00
Штовхання ядра
Дiв
КвалiФiкацiя
 
 
 
12.40
Стр. з жердиною
Юн
10-бор
Бiг на 110 м з бар.
Юн
Ф i Н А Л
15.00
Потрiйний стрибок
Дiв
Ф i Н А Л
Бiг на 100 м з бар.
Дiв
Ф i Н А Л
15.15
Метання списа
Юн
10-бор
Бiг на 400 м
Дiв
Ф i Н А Л
15,30
Стрибок у висоту
Юн
Ф i Н А Л
Бiг на 400 м
Юн
Ф i Н А Л
15.40
 
 
 
Бiг на 1500 м
Юн
Ф i Н А Л
15.50
 
 
 
Бiг на 1500 м
Дiв
Ф i Н А Л
16.10
Метання списа
Дiв
Ф i Н А Л
Бiг на 1500 м
Юн
10-бор
16.30
Потрiйний стрибок
Юн
Ф i Н А Л
Ходьба на 10 000 м
Дiв
Ф i Н А Л
16.45
 
 
 
Ходьба на 10 000 м
Юн
Ф i Н А Л
17.45
Метання списа
Юн
Ф i Н А Л
Нагородження: 110, 100 м з/б, 400, 1500
Потрiйний, спис, 10-бор. Ходьба
18.45
 
 
 
 
4-й день –   28 вересня, середа
Бiг 4 х 100 м
Дiв
Ф i Н А Л
15.00
Штовхання ядра
Дiв
Ф i Н А Л
Бiг 4 х 100 м
Юн
Ф i Н А Л
15.20
Стрибок у довжину
Дiв
Ф i Н А Л
Бiг 4 х 400 м
Дiв
Ф i Н А Л
15.50
 
 
 
Бiг 4 х 400 м
Юн
Ф i Н А л
16.20
Штовхання ядра
Юн
Ф i Н А Л
Бiг на 10 000 м
Юн
Ф i Н А Л
16.40
Стрибок у довжину
Юн
Ф i Н А Л
Бiг на 10 000 м
Дiв
Ф i Н А Л
17.15
 
 
 
Нагородження.
Урочисте закриття змагань
17.40