<Спiльний спортивний проект> Московського регiонального Центру розвитку iААФ

171

Вiдповiдно до плану роботи Московського регiонального Центру розвитку iААФ на 2006, в лютому-березнi в Москвi, за пiдтримки Федерального агентства з фiзичної культури i спорту, Всеросiйської федерацiї легкої атлетики

Вiдповiдно до плану роботи Московського регiонального Центру розвитку iААФ на 2006,  в лютому-березнi в Москвi, за пiдтримки Федерального агентства з фiзичної культури i спорту, Всеросiйської федерацiї легкої атлетики, Виконавчої дирекцiї з проведення чемпiонату свiту в примiщеннi 2006 року i Московського мiського фiзкультурно-спортивного об’єднання,  буде проведена серiя спортивних заходiв, що включає:
у перiод з 24 лютого по 8 березня – учбово-тренувальний збiр для юнiорiв (1987 р. народження i молодше), що спецiалiзуються в спринтерському i бар’єрному бiгу i стрибках. Пiд час збору будуть органiзованi спiльнi тренування, а також показовi тренування пiд керiвництвом провiдних росiйських фахiвцiв i за участю сильнiших росiйських легкоатлетiв;
26 лютого – мiжнароднi змагання серед юнiорiв <Меморiал Едуарда Грiгоряна>, якi включенi в календар змагань на запрошення Європейської легкоатлетичної Асоцiацiї.
Програма змагань:
– юнiори – бiг 60м, 60м с/б, стрибок з жердиною, стрибок в довжину, потрiйний стрибок;
– юнiорки – бiг на 60м, 60м с/б, стрибок у висоту, стрибок з жердиною, стрибок в довжину.
– 1 березня – мiжнароднi змагання  <Меморiал Володимира Д'ячкова i Миколи Озолiна>, включенi в календар iААФ.
Програма змагань: чоловiки, жiнки, юнiори i юнiорки – стрибок у висоту, стрибок з жердиною, стрибок в довжину, потрiйний стрибок.
–   6-7 березня  – мiжнароднi змагання серед  юнiорiв  <Кубок надiї>, включенi в календар iААФ.   Цi змагання будуть проведенi паралельно з матчем юнiорських команд Росiї – країн Балтiї, що дозволить збiльшити кiлькiсть учасникiв i пiдвищити рiвень результатiв обох змагань.
<Кубок надiї> пройде напередоднi чемпiонату свiту в примiщеннi, який вiдбудеться в Москвi 10-12 березня, – на тiй же спортивнiй аренi, з тим же iнвентарем i устаткуванням, з тим же складом суддiвської колегiї.
Програма змагань:
Юнiори i юнiорки – 60м, 200м, 400м, 800м, 3000м, 60м с/б, стрибок у висоту, стрибок з жердиною, стрибок в довжину, потрiйний стрибок, штовхання ядра, естафета 4 х 200м – всi цi види включенi також в програму матчу Росiя – країни Балтiї. Крiм того, в програму можуть бути  включенi змагання з багатоборств (семиборство у юнiорiв i п’ятиборство у юнiорок)
Одночасно повiдомляємо, що в перiод з 1 по 3 березня в Москвi вiдбудеться  семiнар для тренерiв <Легка атлетика в XXI столiттi> (присвячується 100-рiчному ювiлею професора Миколи Озолiна).  Семiнар  проводиться  спiльно Центром i Росiйським державним унiверситетом фiзичної культури, спорту i туризму.
Керiвники семiнару  – д-р Еккарт Арбайт (Нiмеччина) i професор Євгенiй Аракелян (Росiя).
Тренери, що беруть участь в <Спiльному спортивному проектi>,  зможуть також взяти участь в цьому семiнарi.