Сергiй Лебiдь попереджає своїх опонентiв

246

Сергiй Лебiдь попередив своїх опонентiв, що вiн приїде на чемпiонат Європи з кросу у чудовiй формi. “Мої тренування були дуже схожими на минулорiчнi. Я не хочу сказати, що я переможу – це може принести невдачу – але все буде добре.

Сергiй Лебiдь попередив своїх опонентiв, що вiн приїде на чемпiонат Європи з кросу у чудовiй формi.
“Мої тренування були дуже схожими на минулорiчнi. Я не хочу сказати, що я переможу – це може принести невдачу – але все буде добре. Останнiй тиждень я був вдома – завершував пiдготовку. А перед тим, я був на тренувальному зборi у Кисловодську в Росiї, що розташований у Кавказьких горах. За три тижнi там я пробiг багато миль. Я тренувався сам, оскiльки зрозумiв, що партнери не можуть витримати темпу бiгу, особливо коли я добре тренувався та почуваюся дуже сильним.”
 
Лебiдь не переймається холодною погодою.
На питання, чи заважатиме холодна погода у Тiлбурзi, Лебiдь вiдповiв: “Чим холоднiше, тим краще. В мене нiколи не було проблем з холодом. В мене бiльше проблем зi спекою, а це трапляється тiльки влiтку.
Лебiдь нiколи не змагається перед чемпiонатами. Я не люблю змагатися перед чемпiонатами. Для мене вони є початком сезону, а не його серединою.”
Лебiдь намагатиметься здобути свiй шостий титул  у Тiлбурзi, та п’ятий титул чемпiона Європи поспiль .

Попередня статтяНедофiнансування виду призведе до скорочення кiлькостi змагань
Наступна статтяСергiй Лебiдь здобуває шостий титул чемпiона Європи