Недофiнансування виду призведе до скорочення кiлькостi змагань

207

За словами державного тренера збiрної команди України з легкої атлетики Валерiя Александрова, бюджет виду у 2006 роцi складатиме 5 мiльйонiв гривень, як i 2005 року. Але виникають побоювання, що зважаючи на 20% подорожчання послуг

За словами державного тренера збiрної команди України з легкої атлетики Валерiя Александрова, бюджет виду у 2006 роцi складатиме 5 мiльйонiв гривень, як i 2005 року. Але виникають побоювання, що зважаючи на 20% подорожчання послуг: оренда стадiонiв, розмiщення та харчування, фiнансування наступного року виявиться недостатнiм. За умови збiльшення фiнансування саме на 20%, легкоатлетичний спорт можна було би утримати на рiвнi цього року.
Задля скорочення витрат, на засiдання виконавчого комiтету ФЛАУ виноситиметься питання про: або зменшення кiлькостi витрат на мiжнароднi старти, або зменшення кiлькостi всеукраїнських змагань.
Скорiше за все буде ухвалене рiшення про скорочення витрат на мiжнароднi старти, оскiльки їх недостатнiсть може бути компенсована за рахунок комерцiйних змагань iААФ та ЄАА.  

Попередня статтяБази Днiпропетровська потребують реконструкцiї вже понад 25 рокiв
Наступна статтяСергiй Лебiдь попереджає своїх опонентiв