Найближчим часом розпочнуться переговори про трансляцiю Кубку Європи

200

Пiсля ухвалення на засiданнi виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України органiзацiйного комiтету Кубку Європи з багатоборств, до якого увiйшли прем’єр-мiнiстр та iншi високо посадовцi АР Крим, вчора вiдбулася робоча зустрiч представникiв ФЛАУ та маркетинг-партнера федерацiї, компанiї FCG.

Пiсля ухвалення на засiданнi виконавчого комiтету Федерацiї легкої атлетики України органiзацiйного комiтету Кубку Європи з багатоборств, до якого увiйшли прем’єр-мiнiстр та iншi високо посадовцi АР Крим, вчора вiдбулася робоча зустрiч представникiв ФЛАУ та маркетинг-партнера федерацiї, компанiї FCG. Головною метою зустрiчi було опрацювання концепцiї пiдготовки до, безумовно центральної подiї легкоатлетичного сезону 2006 року в Українi, Кубку Європи з легкоатлетичних багатоборств 1-ої лiги.
У ходi зустрiчi було досягнуто принципової домовленостi про залучення засобiв масової iнформацiї, насамперед телебачення, до висвiтлення цiєї подiї. Найближчим часом розпочнуться переговори керiвництва Федерацiї легкої атлетики України з провiдними телеканалами нашої держави з приводу анонсування та трансляцiї змагань.