Олiмпiада в Пекiнi обiцяє багатомiльйонний прибуток

162

Маркетингова кампанiя Олiмпiади-2008 в Пекiнi проходить успiшно, i органiзатори iгор чекають одержати багатомiльйонний прибуток. МОК чекає, що Пекiн поб’є рекорд прибутковостi, встановлений в 1984 роцi у Лос-Анджелесi на рiвнi $220 млн. Самi ж китайськi органiзатори встановили цiльовий рiвень прибутковостi на скромнiшiй вiдмiтцi – $16 млн.

Маркетингова кампанiя Олiмпiади-2008 в Пекiнi проходить успiшно, i органiзатори iгор чекають одержати багатомiльйонний прибуток.

 

МОК чекає, що Пекiн поб’є рекорд прибутковостi, встановлений в 1984 роцi у Лос-Анджелесi на рiвнi $220 млн. Самi ж китайськi органiзатори встановили цiльовий рiвень прибутковостi на скромнiшiй вiдмiтцi – $16 млн.

 

Органiзатори Олiмпiади-2008 вже уклали угоди з 10 китайськими спонсорами, якi мають договiр з МОК. “Ми б хотiли одержати $1 млрд у виглядi спонсорських надходжень, але для цього потрiбне багато що зробити”, – сказав вiце-президент оргкомiтету “Пекiн-2008” Цзян Сяоюй.

 

Пекiн пiдвищив бюджет органiзацiї iгор майже до $2 млрд з $1,625 млрд, частково iз-за мiркувань безпеки, передає .

 

Продаж квиткiв на змагання повинен початися в 2007 роцi. Цiни на них поки не встановленi, але, за словами виконавчого вiце-президента оргкомiтету Лю Цзiнмiня, “вартiсть квиткiв на церемонiю вiдкриття i деякi популярнi змагання буде дещо високою”.

 

У попередню Олiмпiаду, яка пройшла в Афiнах, бюджет був на рiвнi 1,9 млрд євро, проте грецькi органiзатори у результатi витратили бiльше 9 млрд, внаслiдок чого афiнськi iгри стали найдорожчими в iсторiї олiмпiйського руху.