Пiдсумки чемпiонату України у примiщеннi 2006 року

182

Вчора завершився чемпiонат України у примiщеннi з легкої атлетики 2006 року, у рамках якого вiдбувався вiдбiр кандидатiв до збiрної команди України на чемпiонат свiту у Москвi. За результатами командної першостi перемогу здобула збiрна Донецької областi, другою була команда мiста Києва

Вчора завершився чемпiонат України у примiщеннi з легкої атлетики 2006 року, у рамках якого вiдбувався вiдбiр кандидатiв до збiрної команди України на чемпiонат свiту у Москвi.
За результатами командної першостi перемогу здобула збiрна Донецької областi, другою була команда мiста Києва, а третю сходинку посiла команда Київської областi. Серед 11-ти клубiв, якi взяли участь у змаганнях, знову перемогли донеччани – першим став клуб “Донбас”, другим – “Клуб Сергiя Бубки”. Третю сходинку посiв клуб “Одеса-спорт”.
У чемпiонатi України у примiщеннi 2006 року взяли участь 534 спортсмени (343 чоловiки та 191 жiнка) з усiх регiонiв нашої держави, а також атлети Молдови та Грузiї.
На чемпiонатi 2006 року було встановлено п’ять нацiональних рекордiв України. Вiра Зозуля на 20 секунд перевищила досягнення, встановлене Оленою Веремейчук ще у 1993 роцi. В тому самому видi змагань, спортивнiй ходьбi на 5000м, було встановлено юнiорський та молодiжний рекорди України. Свiтлана Вавилова перевищила юнiорське досягнення Ольги Леоненко, також встановлене у вже далекому 1989 роцi.
Олексiй Рачковський, чемпiон України 2006 року з бiгу на 400м, повторив досягнення десятилiтньої давнини Валентина Кульбацького, пробiгши дистанцiю за 46.73с.
Наталiя Лупу встановила новий юнiорський рекорд України з бiгу на 800м, показавши результат 2:04.31. Попереднiй рекорд України, встановлений iриною Котовою, протримався аж цiлих 24 роки.
Загалом, чемпiонат вийшов видовищним, а запекла та безкомпромiсна боротьба у секторах постiйно тримала глядачiв у напрузi. Часом, непередбачуванiсть подiй вражала навiть авторитетних фахiвцiв легкої атлетики.  

З повними протоколами змагань можна ознайомитись тут