Федерацiя легкої атлетики України продовжує спiвпрацю з туристичним оператором “M.I.B.S Travel Ukraine”

217

Сьогоднi вiдбулася зустрiч представникiв Федерацiї легкої атлетики України, маркетингової агенцiї “FCG Expert” та генерального директора туристичної компанiї “M.I.B.S Travel Ukraine” Олени Гетьманцевої. У ходi зустрiчi була досягнута домовленiсть про подальшу плiдну спiвпрацю мiж спортивною федерацiєю та одним з найбiльших туристичних опера-торiв країни.

Сьогоднi вiдбулася зустрiч представникiв Федерацiї легкої атлетики України, маркетингової агенцiї “FCG Expert” та генерального директора туристичної компанiї “M.I.B.S Travel Ukraine” Олени Гетьманцевої.
У ходi зустрiчi була досягнута домовленiсть про подальшу плiдну спiвпрацю мiж спортивною федерацiєю та одним з найбiльших туристичних операторiв країни.
Компанiя “M.I.B.S Travel Ukraine” зi своєї сторони пропонує ФЛАУ пiдтримку та усебiчну допомогу з виїздiв збiрних команд України з легкої атлетики на офiцiйнi мiжнароднi старти, надає туристичнi подорожi для представникiв засобiв масової iнформацiї на мiжнароднi змагання з легкої атлетики, здiйснює пiдтримку з прийому iноземних делегацiй на територiї України, роботи мiжнародного тренувального центру iААФ, органiзацiї та проведення мiжнародних змагань та заходiв, розробляє туристичнi подорожi для вболiвальникiв на мiжнароднi змагання з легкої атлетики.
Також, компанiя “M.I.B.S Travel Ukraine” надасть декiлька туристичних подорожей для розiграшу їх серед глядачiв нацiональних змагань з легкої атлетики.

Попередня статтяСклад збiрних команд України з легкої атлетики на чемпiонат свiту у Москвi
Наступна статтяДемидюк рветься до перемоги на Кубку Європи