Пiдсумки участi збiрної команди України у чемпiонатi свiту у примiщеннi 2006 року у Москвi

204

У недiлю, 12 березня, у Москвi завершився чемпiонат свiту з легкої атлетики у примiщеннi. Збiрна команда України виборола двi золотi нагороди. У медальному залiку виграла команда Росiї, в якої 8 золотих

У недiлю, 12 березня, у Москвi завершився чемпiонат свiту з легкої атлетики у примiщеннi. Збiрна команда України виборола двi золотi нагороди. У медальному залiку виграла команда Росiї, в якої 8 золотих, 5 срiбних та 5 бронзових медалей. Друге мiсце в команди США (7-4-2) та третє мiсце з двома золотими медалями разом зi збiрною Ефiопiї роздiлила команда України.
У перший день змагань золоту нагороду виборола Людмила Блонська  у жiночому багатоборствi, випередивши на 78 очок спортсменку з Нiдерландiв Керiн Рукстухл. iз п`яти стартiв українка святкувала перемогу у бiгу на 60 метрiв з бар`єрами та в стрибках у довжину. У стрибках у висоту Блонська стала другою, а бiгу на 800 метрiв та в штовханнi ядра українка посiла 4-те та 6-те мiсця вiдповiдно. 4685 очок – є для Людмили особистим досягненням у кар’єрi.
Другу золоту нагороду здобув iван Гешко в бiгу на 1500 метрiв серед чоловiкiв, фiнiшувавши з результатом 3:42.08. Цього разу iван не пропустив вперед своїх найзапеклiших суперникiв – кенiйцiв.

Попередня статтяЛюдмила Блонська лiдирує у змаганнях багатоборок
Наступна статтяПрес-конференцiя ФЛАУ