Суддiвський семiнар в Києвi

209

З 16 по 19 березня, включно, у м.Києвi на кафедрi НУФВСУ та у м.Бровари, вiдбувся семiнар з пiдготовки суддiв (категорiя ), керiвник – Юрiй iванович Карпюк.

З 16 по 19 березня, включно, у м.Києвi на кафедрi НУФВСУ та у м.Бровари, вiдбувся семiнар з пiдготовки суддiв (категорiя ), керiвник  –  Юрiй iванович Карпюк.
Семiнар складався з трьох частин: теоретичної-лекцiї (показ навчальних та iлюстративних вiдео матерiалiв  сучасними технiчними засобами), практичної – суддiвство слухачами семiнару змагань Першостi школярiв Київщини у манежi КОШВСМ №2 м.Бровари, пiдсумково-залiкової – всi слухачi пройшли тестування по засвоєнню матерiалу в об’ємi викладеного курсу.
Семiнар послугував добрим тренiнгом  досвiдченим суддям перед лiтнiм сезоном, а також пiдготував (у разi успiшного складання залiку) слухачiв, якi вперше отримають  Сертифiкат суддi категорiї .
Пiдсумовуючи: 22 мешканця Києва з них 10 жiнок та 6  з Бiлої Церкви, з яких 2 жiнки, прослухали семiнар.
Органiзатори семiнару – Федерацiя легкої атлетики м.Києва та Федерацiя легкої атлетики Київської областi – щиро дякують Кафедрi легкої атлетики НУФВСУ (завiдувач Бобровник В.i.) за допомогу  в проведеннi семiнару.

Попередня статтяНа чемпiонат Європи за добу продано 60000 квиткiв
Наступна статтяЛюдмила Блонська: Судоми для багатоборок – це звичайне вiдчуття