Змагання iААФ зi спортивної ходьби стартують у вихiднi

186

У цi вихiднi у мексиканському мiстi Тланепантла-де-Бас пройдуть зма-гання першого етапу змагань iААФ зi спортивної ходьби 2006 року. Зма-гання складаються з п’яти етапiв, включаючи Кубок свiту iААФ зi спор-тивної ходьби

У цi вихiднi у мексиканському мiстi Тланепантла-де-Бас пройдуть змагання першого етапу змагань iААФ зi спортивної ходьби 2006 року. Змагання складаються з п’яти етапiв, включаючи Кубок свiту iААФ зi спортивної ходьби, який завершить серiю 13-14 травня у iспанськiй Ла-Корун’ї.
Протягом двох днiв будуть проведенi змагання з ходьби на 20км серед чоловiкiв та жiнок та 50км серед чоловiкiв.
За пiдсумками змагань буде визначений рейтинг скороходiв, переможець якого отримає 30000 доларiв США, друге мiсце – 20000 доларiв США, третє мiсце – 15000 дол. США i так далi до 5000 доларiв США за 8-ме мiсце.
На кожному етапi змагань учасник отримує очки за зайняте мiсце за системою: 10 очок за перше мiсце, 9 – за друге i так далi. Потiм беруться три кращих результати учасника, що будуть показанi на будь-яких етапах, сумуються, та на їх основi складається рейтинг.
Календар змагань:
25-26 березня – Тланепантла-де-Бас (Мексика)
1 квiтня – Рiо Майор (Португалiя)
22 квiтня – Янчжоу (Китай)
1 травня – Сесто-Сан-Джованнi (iталiя)
13-14 травня – Кубок свiту зi спортивної ходьби, Ла-Корун’я (iспанiя)

Попередня статтяЗВiТ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КУРСiВ З ПiДГОТОВКИ ТА СЕРТИФiКАЦiЇ СУДДiВ З ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО СПОРТУ ПЕРШОГО РiВНЯ ЗА ПРОГРАМОЮ TOECS
Наступна статтяНового генерального секретаря iААФ швидко не призначать