Нового генерального секретаря iААФ швидко не призначать

187

Новим генеральним секретарем Мiжнародної асоцiацiї легкоатлетичних феде-рацiй замiсть померлого iштвана Дюлая Рада iААФ, скорiше за все, призначить П’єра Вайса, який у даний момент обiймає посаду генерального директора цiєї органiзацiї.

Новим генеральним секретарем Мiжнародної асоцiацiї легкоатлетичних федерацiй замiсть померлого iштвана Дюлая Рада iААФ, скорiше за все, призначить П’єра Вайса, який у даний момент обiймає посаду генерального директора цiєї органiзацiї. Такої думки дотримується президент Всеросiйської федерацiї легкої атлетики, перший вiце-президент Європейської асоцiацiї легкої атлетики Валентин Балахнiчьов, яку вiн висловив у iнтерв’ю агентству спортивної iнформацiї “Весь спорт”.
 
“Зараз генсека ухвалює найвищий керiвний орган iААФ – Рада. Але не думаю, що нову людину призначать на цю посаду скоро – з-за поваги до пам’ятi iштвана Дюлая, який був, на мою думку, iдеальним генеральним секретарем. До того ж, керiвникам свiтової легкої атлетики непросто буде визначитись з кандидатурою. Очевидно, що це буде людина з iААФ. Але усi вiце-президенти – на громадських засадах. А зi спiвробiтникiв апарату iААФ єдиним, хто впорається з величезним навантаженням та вiдповiдальнiстю, що лежить на генеральному секретарi, є, на мiй погляд, П’єр Вайс, генеральний директор iААФ. Думаю, що Рада iААФ призначить його. Але – не найближчим часом”, – вiдмiтив Балахнiчьов.