Загальнi збори збiрних команд України

175

Вчора, 3 серпня 2006 року, в Мiнiстерствi України у справах сiм’ї молодi та спорту вiдбулись збори збiрних команд України.     

Вчора, 3 серпня 2006 року, в Мiнiстерствi України у справах сiм’ї молодi та спорту вiдбулись збори збiрних команд України 19-ого чемпiонату Європи з легкої атлетики у м iетеборг, Швецiя та 11-ого юнiорського чемпiонату свiту в м. Пекiн, Китай.
 
У зустрiчi брали участь:
  •  Мирослав Дутчак  – заступник мiнiстра у справах сiм`ї, молодi та спорту України,
  • Сергiй Бубка – президент НОК,
  • Валерiй Борзов – президент ФЛАУ,
  • Нiна Уманець – начальник вiддiлу у справах сiм`ї, молодi та спорту України, 
  •  Валерiй Александров – перший вiце-президент ФЛАУ, Державного тренера Мiнiстерства України у справах сiм’ї, молодi та спорту України.

       Першим, з повною iнформацiєю про Чемпiонати свiту та Європи, склад збiрних,  фiнансування команд та поставленi цiлi, виступив Валерiй Александров – перший вiце-президент ФЛАУ, Державного тренера Мiнiстерства України у справах сiм’ї, молодi та спорту України. Щодо прогнозiв виступу спортсменiв, Александров зауважив, що чотири роки тому на чемпiонатi Європи у Мюнхенi збiрна України отримала сiм медалей, двi з яких золотi, та висловив сподiвання на такий же достойний результат цього року.

        Заступник мiнiстра у справах сiм`ї, молодi та спорту України Мирослав Дутчак  назвав легку атлетику стратегiчним видом спорту в Українi, а головним завданням для легкоатлетiв на цi важливi мiжнароднi змагання поставив здобуття 70-ма процентами спортсменiв команди кращого результату сезону. Пiсля свого виступу заступник мiнiстра урочисто вручив Олексiю Лукашевичу, чемпiону юнiорського чемпiонату Свiту 1996 року, чемпiону Європи 2002 та Кубку Європи 2006 року у стрибках в довжину, посвiдчення Заслуженого майстра спорту.

       Президент Федерацiї легкої атлетики України Валерiй Борзов побажав успiху спортсменам та здобуття найвищих нагород на цих змаганнях, що мають дуже високий мiжнародний рейтинг.
 
      Сергiй Бубка – президент Нацiонального олiмпiйського комiтету України, який буде офiцiйним органiзацiйним делегатом Мiжнародної федерацiї легкої атлетики на чемпiонатi Свiту в Китаї наголосив, що НОК завжди пiдтримував i надалi буде всесторонньо  пiдтримувати олiмпiйцiв, адже вони своїми перемогами  прославляють Україну.