Турнірна таблиця КУ 2007 та результати фіналів

4

Архів протоколів Кубку України в приміщенні можна скачати тут, а протоколів Кубку України з багатоборства в приміщенні – тут.

    Вчора завершився Кубок України 2007 у приміщенні, що приходив 24-25 січня в м. Запоріжжя в легкоатлетичному манежі ВАТ “Запоріжсталь”. Головний приз виборола Донецька область, а Кубок з багатоборства завоювали представники Харківської.
Вчора завершився Кубок України 2007 у приміщенні, що приходив 24-25 січня в м. Запоріжжя в легкоатлетичному манежі ВАТ “Запоріжсталь”. Головний приз виборола Донецька область, а Кубок з багатоборства завоювали представники Харківської. 

Результати по регіонам виглядають так:

Кубок України з легкої атлетики 2007 у приміщенні

Місце/Регіон/Очки

1) Донецька – 29 821
2) Дніпропетровська – 28 155
3) Київська – 27 430
4) Харкiвська – 26 903
5) Запорізька – 26 850
6) Черкаська – 26 352
7) м.Київ – 21 875
8) Вінницька – 16 938
9) Рівненська – 16 336
10) Одеська – 15 384
11) Полтавська – 14 817
12) Кіровоградська – 14 629
13) АР Крим – 13 550
14) Миколаївська – 13 513
15) Луганська – 11 206
16) Сумська – 9 510
17) Житомирська – 9 438
18) Чернігівська – 8 960
19) Чернівецька – 7 490
20) Тернопільська – 7 264
21) Волинська – 7 125
22) Херсонська – 5 960
23) Закарпатська – 4 216
24) Хмельницька – 2 741
25) м.Севастополь – 1 878
 
Кубок України з багатоборства 2007 у приміщенні
 
Місце/Регіон/Очки
 
1) Харкiвська – 3 608
2) Луганська – 2 262
3) Київська – 2 008
4) Запорізька – 1 837
5) Дніпропетровська – 1 649
6) АР Крим – 1 087
7) Одеська – 1 054
8) Черкаська – 996
9) Полтавська – 709
 
Від імені федерації поздоровляємо переможців різних видів змагань з успішними виступами та бажаємо не зупинятись на досягнутому. Імена кращих в сезоні Ви можете переглянути нижче (згруповано по дням та видам змагань):
 
24 січня 2007 року
 
Стрибки з жердиною чоловіки:
1)      Ревенко Владислав – 5.50 м (Київська);
2)      Горовий Сергій – 5.30 м (Київська);
3)      Обушний Денис – 5.10 м (Донецька)
 
Стрибки з жердиною жінки:       
1)      Куркудим Юлія – 3.70 м (Одеська)
 
Стрибки у довжину чоловіки:       
1)      Васильєв Валерій – 8.06 м (Київ);
2)      Лукашевич Олексій – 8.04 м (Дніпропетровська);
3)      Білоцерківський Дмитро – 7.72 м (Дніпропетровська)
 
Стрибки у довжину жінки:
1)      Рибалко Вікторія – 6.66 м (Запорізька);
2)      Чернявська Катерина – 6.25 м (Харківська);
3)      Мартиненко Ксенія – 6.25 м (Запорізька)
 
Біг на 1500 м чоловіки:
1)      Лабовський Микола – 3:50.63 хв (Чернівецька);
2)      Жудін Максим – 3:51.35 хв (Донецька);
3)      Тюменцев Тимофій – 3:54.44 хв (Одеська)
 
Біг на 1500 м жінки:
1)      Міщенко Анна – 4:16.54 хв (Харківська);
2)      Мезенцева Тетяна – 4:18.64 хв (Донецька);
3)      Кревсун Юлія – 4:21.84 хв (Донецька)
 
Біг на 3000 м з перешкодами чоловіки:
1)      Слободенюк Вадим – 9:01.54 хв (Рівненська);
2)      Мельніков Андрій – 9:03.23 хв (Хмельницька);
3)      Меденцов Олексій – 9:03.24 хв (Сумська)
                  
Біг на 3000 м з перешкодами жінки:
1)      Ігнатова Юлія – 9:58.17 хв (Одеська);
2)      Календарьова Ольга – 10:18.86 хв (Вінницька);
3)      Пєшкова Анна – 10:37.06 хв (Кіровоградська)
 
Спортивна ходьба 5000 м чоловіки:
1)      Шелест Олексій – 19:45.0 хв (Сумська);
2)      Романенко Олександр – 19:58.2 хв (Вінницька);
3)      Вальченко Артем – 21:10.6 хв (Київська)
 
Штовхання ядра жінки:
1)      Сакун Світлана – 16.50 м (Чернігівська);
2)      Дегтяр Вікторія – 14.65 м (Одеська);
3)      Дараган Ганна – 13.95 м (Дніпропетровська)
 
Штовхання ядра чоловіки:
1)      Малимон Максим – 17.01 м (Рівненська);
2)      Янченко Денис – 16.30 м (Запорізька);
3)      Ткачук Андрій – 13.73 м (Запорізька)
 
Біг на 60 м з/б чоловіки:
1)      Батраченко Андрій – 8.00 с (Дніпропетровська);
2)      Вахняков Олексій – 8.07 с (Київ);
3)      Гопцій Дмитро – 8.21 с (Донецька)
 
Біг на 60 м з/б жінки:
1)      Ястребова Олена – 8.37 с (Донецька);
2)      Забродська Наталія – 8.40 с (Одеська);
3)      Плотіцина Анна – 8.42 с (Харківська)
 
Біг на 60 м чоловіки:
1)      Рюмін Олександр – 6.82 с (Київ);
2)      Василець Микола – 6.86 с (Харківська);
3)      Мірошниченко Олег – 6.87 с (Дніпропетровська)
 
Біг на 60 м жінки:
1)      Штангєєва Ірина – 7.32 с (Донецька);
2)      Баликіна Юлія – 7.37 с (Запорізька);
3)      Повх Олеся – 7.41 с (Дніпропетровська)
 
Біг на 400 м чоловіки:
1)      Бураков Володимир – 49.40 с (м. Київ);
2)      Старух Роман – 49.68 с (Дніпропетровська);
3)      Головачов Віталій – 49.78 с (Київська)
 
Біг на 400 м жінки:
1)      Карандюк Ксенія – 53.70 с (Київ);
2)      Пейчева Олександра – 54.59 с (Запорізька);
3)      Опря (Іванова) Марія – 55.27 с (Кіровоградська)
 
Стрибки у висоту жінки:
1)      Холоша Олена – 1.92 м (Миколаївська);
2)      Демидова Олена – 1.83 м (Миколаївська);
3)      Ляшенко Валентина – 1.83 м (Київ)
 
25 січня 2007 року
 
Стрибки у висоту чоловіки:
1)      Самойленко Віталій – 2.20 м (Херсонська);
2)      Кармелюк Андрій – 2.20 м (Тернопільська);
3)      Проценко Андрій – 2.20 м (Херсонська)
 
Біг на 3000 м чоловіки:
1)      Сітковський Олександр – 8:10.54 хв (Донецька);
2)      Іверук Михайло – 8:17.48 хв (Рівненська);
3)      Бабарика Іван – 8:18.38 хв (Дніпропетровська)
 
Біг на 3000 м жінки:
1)      Мезенцева Тетяна – 9:12.81 хв (Донецька);
2)      Міщенко Анна – 9:15.32 хв (Харківська);
3)      Скляренко Оксана – 9:23.13 хв (Дніпропетровська)
 
Потрійний стрибок чоловіки:
1)      Саволайнен Микола – 16.94 м (Київ);
2)      Ніщик Василь – 15.72 м (Рівненська);
3)      Тидень Дмитро – 15.69 м (Одеська)
 
Потрійний стрибок жінки:
1)      Саладуха Ольга – 14.01 м (Донецька);
2)      Дяченко Тетяна – 13.43 м (Дніпропетровська);
3)      Мамєєва Світлана – 13.32 м (Харківська)
 
Естафета 200+400+600+800 м чоловіки:
1)      Іщенко Сергій, Буяр Антон, Рємєнь Олексій, Зімзе Віталій – 4:24.65 хв (Донецька);
2)      Романюк Олександр, Головачов Віталій, Киц Володимир, Столярчук Богдан – 4:26.38 хв (Київська);
3)      Фінашкін Павло, Бондаренко Сергій, Волошин Ілля, Волошин Віталій – 4:26.87 хв (Черкаська)
 
Естафетний біг 200+400+600+800 м жінки:
1)      Шевченко Анжеліка, Кревсун Юлія, Беланова Ганна, Штангєєва Ірина – 5:00.69 хв (Донецька);
2)      Корнута Яна, Міндарева (Майданова) Марина, Пелих Ганна, Пейчева Олександра – 5:13.91 хв (Запорізька);
3)      Дідиченко Юлія, Шереметьєва Юлія, Гладун-Нестеренко Зоя, Громович Світлана – 5:17.63 хв (Вінницька)
 
Біг на 800 м чоловіки:
1)      Осмолович Олександр – 1:51.93 хв (Житомирська);
2)      Жудін Максим – 1:52.09 хв (Донецька);
3)      Лобанов Олег – 1:52.30 хв (Київ)
 
Біг на 800 м жінки:
1)      Гладун-Нестеренко Зоя – 2:04.56 хв (Вінницька);
2)      Бондар Олена – 2:04.60 хв (Одеська);
3)      Капран Ольга – 2:08.15 хв (Сумська)
 
Спортивна ходьба 5000 м жінки:
1)      Шелест Людмила – 22:05.12 хв (Сумська);
2)      Москвіна Інна – 23:09.74 хв (Вінницька);
3)      Клімашевська Наталія – 23:16.51 хв (Сумська)