У Івана Гешка з’явився свій сайт

207

Поспілкуватися з найтитулованішим буковинським спортсменом Іваном Гешком відтепер зможе кожен охочий, який має доступ до інтернету.

Поспілкуватися з найтитулованішим буковинським спортсменом Іваном Гешком відтепер зможе кожен охочий, який має доступ до інтернету. 14 лютого, чемпіон світу та Європи з бігу на 1500 м презентував у готелі «Буковина» свій офіційний сайт – www.heshko.com, в якому, крім біографії, фотогалереї, публікацій в пресі про Гешка, новин буковинського спорту та інших рубрик, є і гостьова книга, де Іван регулярно відповідатиме на запитання відвідувачів.

 

Автором проекту став керівник крайового спорту і спортивний журналіст Георгій Мазурашу. А розробив сайт чернівецький студент Юрій Веретенко, який захоплюється шахами і є палким прихильником «короля» та «королеви спорту». У ролі «каталізатора» виступив його батько Валерій Веретенко. Прочитавши колись в місцевій пресі, що планується відкриття сайту Гешка, він порекомендував в адміністратори сина, який на той час вже мав в активі розробку сайту фанатів футбольного клубу «Юнайтед оф Манчестер», організованого фанатами «Манчестер Юнайтед», невдоволеними купівлею клубу американським бізнесменом Малкольмом Глейзером.

 

Про «вихід в інтернет» Івана Гешка повідомили вже й на офіційному сайті міжнародної федерації легкої атлетики та інших електронних спортивних виданнях. Іван запевнив, що намагатиметься тримати через сайт якомога тісніший контакт зі своїми шанувальниками:

 

– У мене є комп’ютер, через мобільний телефон виходжу в Інтернет, тож зможу відповідати на запитання відвідувачів сайту з будь-якого куточка світу, де є зв’язок та інші атрибути цивілізації. Аби спілкуватися в режимі онлайн, звісно, краще заходити «в гості» до нас десь в районі 20.00-23.00. В інший час я можу з’являтися на сайті лише періодично.

 

Адміністратор сайту Юрій Веретено повідомив, що з перших днів функціонування сайту (з вечора 11 лютого), попри те, що він ще, як кажуть, «не розкручений», відвідувачів не бракує. «Найпопулярнішою поки що є фотогалерея, – зазначив Юрій. – Гадаю, коли ми помістимо на сайт і відео деяких переможних фінішів Івана, ця рубрика теж матиме особливий успіх».

 

 

Григорій ПАСАТ, м. Чернівці

 

 

Попередня статтяЗимовий Чемпіонат України з метань 2007
Наступна статтяВизначено атлетів місяця за версією ЄАА