Чемпіонат України з бігу по шосе

235

В минулу неділю, 29-го квітня в Дніпропетровську вдруге пройшов Чемпіонат України з бігу по шосе на 20 км. В порівнянні з минулорічними змаганнями, цього разу учасників було майже вдвічі більше і представляли вони вже не 5, а 10 областей України

В минулу неділю, 29-го квітня в Дніпропетровську вдруге пройшов Чемпіонат України з бігу по шосе на 20 км. Загалом змагання проходили за сонячної погоди, проте вранішній дощ і підвищена вологість зумовили не найкращі умови для бігу.

В порівнянні з минулорічними змаганнями, цього разу учасників було майже вдвічі більше і представляли вони вже не 5, а 10 областей України. Змагання проходили в центрі міста, на дистанції, що складалась з п’яти кіл.

В чоловічому старті лідируюча група з десяти чоловік зберігала невеликий відрив і лише на четвертому колі досвідченіший Ігор Гелетій проявив ініціативу і випередив групу. Його зміг підтримати тільки Андрій Топтун. Саме ці спортсмени розіграли звання Чемпіона України, ним став Ігор Гелетій – 1:01.44; час Андрія Топтуна – 1:01.59. Третє місце – у Максима Янішевського з Дніпропетровська (1:02.18).

В жіночому забігу відразу лідирувати почали Ольга Ковпотіна (Київська) та Катерина Карманенко (Дніпропетровська). Вони дуже тісно пробігли всю дистанцію, допомагаючи одна одній не збавляти темп і показавши в результаті достатньо високі результати.

Заслуговує на увагу також результат переможця серед молоді Анатолія Оржеховського з Донецької області – 1:02.20. Крім того, окремий залік на цій дистанції був у юніорів. Переможцем уже другий рік поспіль став Сергій Ющишин з Рівного (1:04.08). Серед юніорок перше місце зайняла Анна Носенко з Дніпропетровська – 1:17.10.

Приємно відзначити, що організатори змогли привернути увагу до заходу спортивної громадськості, спонсорів, жителів та гостей міста. Переможці отримали цінні подарунки від компанії SATURN. Надалі оргкомітет планує продовжити традицію проведення першості України в Дніпропетровську. Крім того, Дніпропетровськ заявлено як місто-кандидат на проведення Чемпіонату світу з бігу по шосе 2009-го року.

Висловлюємо подяку за надані коментарі Охріменку Володимиру Миколайовичу, Охріменку Олександру Володимировичу та Олександру Доманчуку.

 

 

Попередня статтяЕкспертна рада про підготовку до Олімпіади
Наступна статтяВсесвітній день легкої атлетики