Експертна рада про підготовку до Олімпіади

148

27-го квітня відбулось засідання Експертної ради з питань підготовки та участі спортсменів України на ХХІХ літніх Олімпійських іграх. Слухання експертної ради проводять спільними зусиллями Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту і Національний олімпійський комітет України

   27-го квітня відбулось засідання Експертної ради з питань підготовки та участі спортсменів України на ХХІХ літніх Олімпійських іграх. Слухання експертної ради проводять спільними зусиллями Міністерство України у справах сімї, молоді та спорту і Національний олімпійський комітет України.

   На останньому засіданні було заслухано доповіді тренерів про підготовку саме легкоатлетів, як одного з найчисельніших олімпійських видів. Про підготовку збірної з легкої атлетики доповів Державний тренер збірної, перший віце-президент ФЛАУ – Александров В.Ф. Доповідь містила розгорнутий план підготовки спортсменів, розрахований від дати виступу кожного з легкоатлетів в Пекіні. При розрахунку значна увага приділялась питанню акліматизації спортсменів до специфічного типу клімату південно-східної Азії.

   Тренери представили індивідуальні плани підготовки спортсменів, претендентів на олімпійські нагороди: про підготовку Юрія Білонога розповів його тренер Карсак Є.В., а про Людмилу Блонську – теперішній тренер, колишній багатоборець – Блонський С.П.

   Підсумовуючи виступи тренерів та коментарі членів Експертної ради, Валерій Пилипович Борзов зробив акцент на тому, що в процес підготовки спортсменів повертається конкуренція технологій на заміну фармакологічному засиллю кінця ХХ ст.