Огляд фіналів першого дня ЧУ 2007

193

Змагання тільки починаються і окрім 8-ми фіналів, 4-го липня відбулись численні кваліфікації, як-то 5 забігів у жінок на 400 м і 6 забігів у чоловіків на тій самій довжині

Перші переможці визначились у метанні молоту серед жінок. Перемогла Наталя Золотухіна з результатом 69.24 м. Друге місце у Інни Саєнко (67.77), третє – у Ірини Секачової (65.86). Серед чоловіків молот найдальше метнув Євген Виноградов (76.51), за ним відразу були Ігор Тугай (74.12) та Артем Рубанко (74.05).

Ввечері того ж дня відбувся фінал серед жінок у стрибках в висоту. Віта Паламар показала результат 1.95, на 1 см нижчий, ніж на Exxon Mobil Bislett. На цьому, першому із стартів Золотої Ліги, Віта Паламар посіла третє місце. Висоту 1.92 з першої спроби підкорила Віта Стьопіна, а з другої – Ірина Коваленко, молода надія української збірної. Спортсменки посіли відповідно друге та третє місця.

В жіночому фіналі на 100 м щільно фінішували: Ірина Штангєєва (11.50), Марина Миндарєва (11.59), Ірина Шепетюк (11.60). Результати призерів на 100-метрівців у чоловіків: Глущенко Дмитро (10.39), Довгаль Анатолій (10.52), Бодров Ігор (10.56).

Пізно ввечері завершились забіги на 5000 м у чоловіків; на 1 500 м та 10 000 м у жінок.

Стабільно високі результати цього сезону на 1 500 м показують Ірина Ліщинська (4:11.73) та Тетяна Головченко (4:12.91), перші два місця на чемпіонаті; третє місце у Анни Міщенко (4:16.09).

Матвійчук Василь був першим на 5 000 м з результатом 14:08.28. Цього року він показав четвертий результат на Кубку Європи на 10 000 м у Ферарі, Італія. Другий результат чемпіонату – 14:11.03 – у Олександра Сітковського, вихованця Ігоря Ліщинського. На цій же дистанції спортсмен був п’ятим на Кубку Європи в Мюнхені. Результат бронзового призера – 14:13.00 – у Сергія Кровлайдіса.

Рекордсменка України на 10 000 м, Наталія Беркут, була першою на цій же дистанції (32:09.28). Друге і третє місця – у Тетяни Мезенцевої (33:35.50) та Ілони Барванової (33:57.17)