Мільйон доларів поділили навпіл

140

Єлєна Ісінбаєва та Саня Річардс розіграли між собою золоті злитки Золотої ліги

   Обидві спортсменки проявили високий рівень підготовки та стійкість духу, перемігши у своїх видах на всіх цьогорічних етапах Золотої ліги. Напруженість боротьби зберігалась до останнього забігу на 400 м – Саня Річардс посміхнулась лише після останнього фінішу. Єлєна Ісінбаєва лише за спробами перемогла на старті в Брюселі, проте і в Брюселі на меморіалі Ван Дама, і в Берліні ISTAFmeeting спортсменка інтригувала глядачів та штурмувала нову рекордну висоту – 5.02. «Цього разу не вийшло, проте вдасться наступного разу», – коментувала спортсменка.

   Ключі від скриньки з золотом атлеткам вручав Перший віце-президент ІААФ, діючий рекордсмен у стрибках з жердиною – Сергій Бубка.

   Від України на останніх двох етапах виступала Віта Паламар. В Брюселі Віта була третьою з результатом 1.99, а в Берліні підкорила висоту 1.94. Крім того, після Чемпіонату світу на змагання в Берліні було запрошено Сергія Демидюка, національного рекордсмена в бігу на 110 м з/б. Сергій фінішував другим з результатом 13.38, пропустивши вперед Алена Джонсона (США), що показав час 13.33