Легкоатлетичний фінал 2007

171

Минулими вихідними, 22-23 вересня, відбувся Легкоатлетичний фінал в Штутгарті

    Легкоатлетичний фінал (World Athletics Final) – логічне завершення серії світових легкоатлетичних змагань (World Athletics Tour). Власне World Athletics Tour налічує їх 24, що поділені на 2 рівні. Першу частину складають одноденні змагання Золотої Ліги та Супер Гран-Прі, до другого рівня належить серія Гран-Прі.

    По завершенні останнього із змагань, 7 атлетів в кожному з видів (11 на 1500-метрівці та довших дистанціях), що мають найбільшу кількість балів, враховуючи 5 результатів (4 – для метальників), – автоматично кваліфікуються до Легкоатлетичного фіналу. ІААФ залишає за собою право запрошувати одного спортсмена для кожного виду (правило «білої картки»).

   Від України право виступу на легкоатлетичному змаганні в Штутгарті отримали: Ірина Ліщинська, Віта Паламар, Денис Юрченко, Олексій Лукашевич та Сергій Демидюк. Участь в Легкоатлетичному фіналі – це визнання професіоналізму атлетів на найвищому рівні. Українські атлети в ході змагань в німецькому Штутгарті показали достойні результати, з чим ми їх і вітаємо!