Робоча поїздка до Чернівецької області

156

В понеділок, на запрошення заступника Голови Чернівецької ОДА Бориса Баглея, відбулась робоча поїздка

    В понеділок, на запрошення заступника Голови Чернівецької ОДА Бориса Баглея, відбулась робоча поїздка генерального секретаря ФЛАУ пов’язана з ініціативою створення в області бази олімпійської підготовки. Делегація у складі голови Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Георгія Мазурашу, голови Путильської районної ради Андрія Дутчака, генерального секретаря ФЛАУ Ігоря Гоцула та знімальної групи телеканалу «Мегаспорт», попри складні погодні умови, на УАЗі таки дісталась місця на висоті 1580 м над рівнем моря, де на місці колишньої військової частини планується створити базу підготовки для спортсменів.

    Про підсумки поїздки та перспективи йшлося на прес-конференції, що відбулась наступного дня. Генеральний секретар зазначив: «Це унікальне природне місце. Ви знаєте, що спортсменам-легкоатлетам і не лише в певний період підготовки треба використовувати середньо- або високогір’я для того, щоби набрати певних фізичних кондицій … Проект не можна розглядати без зимових видів спорту, адже там півроку стоїть сніг. Тому попередньо велися відповідні перемовини з Федерацією біатлону України та Національним олімпійським комітетом України». Георгій Мазурашу додав про фінансову сторону проекту: «Нас не цікавить лише містечковий інтерес. Нас цікавить, щоб на цій висоті народилася База олімпійської підготовки. Вигода при розвитку інфраструктури звичайно буде і для області, тому що незалежно від того, хто буде вкладати свої інвестиції в інфраструктуру туристичну чи інші суміжні галузі, податки будуть сплачуватися до місцевого бюджету. Нам у контексті розвитку нашого туристичного краю теж надзвичайно вигідно, щоби такий комплекс з’явився там і приносив користь і державі, і області».

    В той же день відбулась зустріч генерального секретаря з активом регіональної федерації. Було висловлено вдячність за підготовку спортсменів високого класу, кандидатів в Олімпійську команду. В той же час було зроблено акцент на інтенсифікації роботи регіонального осередку, дано вичерпні відповіді на численні запитання активу