Хто стане Спортсменом Року?

201

Сьогодні, в День працівників телебачення та зв’язку, в інформагенції УНІАН відбулась перша прес-конференція загальнонаціональної програми «Людина Року 2007»

    На прес-конференції було оголошено імена номінантів з найвищим рейтингом у 12 з 18 категорій. Поспішаємо повідомити, що, відповідно до проміжних результатів, в шістці кращих категорії «Спортсмен року» зазначено імена відразу двох легкоатлеток – Людмили Блонської та Ірини Ліщинської! Окрім «наших» спортсменок, достатньо балів набрали: Анна Безсонова, Василь Вірастюк, Андрій Дериземля та Володимир Кличко.

    В категорії «Юний талант року» на сьогодні кращі: 4 митці (співачки Ілона Галицька та Наталія Краснянська, бандуристка Іванна Калашник, оперний співак Вадим Панкратов), Олімпійський чемпіон з математики Віктор Рябченко та юний атлет – рекордсмен світу, дискобол Микита Нестеренко!

    Номінація на премію – це вже визнання таланту, праці та досягнень легкоатлетів. Щиро віримо, що їхні імена будуть названі організаторами серед фіналістів програми – 15 січня, а 22 березня – в день нагородження лауреатів – ми будемо аплодувати на їх честь!

    Відмітимо, що міського голову Ялти Сергія Брайко, а за сумісництвом – голову оргкомітету 7-го Зимового Кубку Європи з метань (березень 2007), теж названо серед вірогідних претендентів у номінації «Міський голова року»

 

Попередня статтяРобоча поїздка до Чернівецької області
Наступна статтяАнтидопінговий рух набирає обертів