Лебідь готується злетіти

241

Наступний рік манить відомого українського стаєра численними стартами

    На прес-конференції Федерації легкої атлетики, що відбулась 13-го грудня, Сергій Лебідь поділився планами на наступний рік. Міжнародні оглядачі вважають Сергія сильним суперником і передрікають його участь у Світовому чемпіонаті з кросу.

    Шість років тому він вже виборов срібло цієї першості, проте травми чи специфічний клімат країни-господаря змагань змушували атлета відмовлятись від участі кілька років поспіль. Інша справа європейський Единбург та ціла купа вболівальників, що спеціально приїхали підтримати Сергія в Торо.

    Наступного року буде Олімпіада, на якій Сергій хоче спробувати свої сили на дистанціях в 5000 та в 10 000 метрів. Зимовий сезон спортсмен розпочне кількома змаганнями серії Гран-Прі. А далі збори в Євпаторії, Кисловодську, біг по морському узбережжю та індивідуальна підготовка до визначних стартів.

    Команда, з якою Сергій їздив на змагання в Іспанію по-справжньому підтримувала своїх, особливо вразив високий рівень підготовки юніорів. «Якщо не тиснути і не вимагати багато від молодих, то з роками майстерність і високі результати прийдуть самі по собі», – коментував Сергій. Нагадаємо, що 1994-го на І Чемпіонаті Європи з кросу Сергій змагався в юніорському віці.

    Сергій Лебідь має свої характерні звички: додавати швидкості перед переможним фінішем та не давати жодних прогнозів перед будь-яким стартом. Наступного разу Сергій обов’язково переможе, а ми обов’язково влаштуємо прес-конференцію

 

Попередня статтяЛьвівські перспективи
Наступна статтяПриймаються пропозиції