Розпочався Кубок України в Запоріжжі

207

26-27 січня проходитиме Кубок України – перший національний великий старт в Олімпійському році

     На Зимовому Кубку України ставку зроблено на перспективний резерв – молодь, що вже встигла зарекомендувати себе на міжнародних стартах. Загалом на змагання заявлено 540 учасників з усіх регіонів. Найбільшу команда представляє Дніпропетровську область – 80 атлетів!

     Запоріжжя – другий після Меморіалу Дем’янюка у Львові старт для стрибунів у висоту Вікторії Добринської та Дмитра Дем’янюка. Змагатимуться також призери минулорічного ЧЄ серед юніорів Анна Князєва (стрибки у довжину, потрійний) та Єлизавета Бризгіна (4*400 м). Доводитиме свою першість «молодіжна» рекордсменка України в потрійному стрибку Лілія Кулик.

     Приїхали також два титуловані атлети тренера Віталія Приходько – Дмитро Лашин (ЧЄ серед юніорів на 10 000 м, третій на ЧЄ з кросу) та Ольга Скрипак (8-ма на Чемпіонаті світу юнаків, 3-тя в складі команди на ЧЄ з кросу).

     Розпочинають свій сезон у Запоріжжі Микола Саволайнен (призер Всесвітніх ігор військовослужбовців та Кубку Європи), а також найкраща легкоатлетка України минулого року Людмила Блонська.

     Що подарує нам зимовий Кубок? Рекорди чи нові імена? Все і відразу? Стежмо за статистикою змагань разом! Перші дані будуть доступні розділі «Статистика» завтра зранку

 

Попередня статтяФестиваль бігу – 2008
Наступна статтяКубок України поїхав до Харкова