Кубок України поїхав до Харкова

208

Харківська, Київська та Донецька області очолюють командний залік зимового Кубку України ’08

Формуючи свої команди, тренери в областях зробили ставку на молодь та юніорів. Найчисельніша команда з 80-ти спортсменів представляла Дніпропетровську область, що в загальному підсумку опинилась на 4-му місці.

Починаючи з 2009-го року, Європейська легкоатлетична асоціація запроваджуватиме деякі зміни в правилах проведення змагань. Зміни стосуватимуться командних змагань і перш за все видів стрибків. Готуючись до нововведень, на Кубку України в стрибках змагались за видозміненою схемою. У вертикальних стрибках кожен із учасників мав по сім спроб, а в горизонтальних – після першого кола змагань відсіювалась половина учасників, після ще 2-х спроб – знову половина і у 2-х фінальних спробах визначаються переможці змагань. Результати попереднього кола не беруться до уваги.

У стрибках в висоту серед чоловіків легко і невимушено переміг львів’янин Дмитро Демянюк (2.30). У жінок за кількістю спроб Олена Холоша обійшла Олену Демидову: обидві представляють Миколаївську область і обидві стрибнули на 1.86.

Чимало спортсменів було заявлено в потрійному стрибку та стрибку в довжину. Перемогу на секторі здобув Дмитро Білоцерківський з результатом 7.95 м. Роман Щуренко за результатами фінальних спроб став третім (7.52).

В ході напруженої боротьби, першою у стрибках в довжину стала Оксана Зубковська (6.50), другою – Олександра Стаднюк (6.38). Четвертий результат у Лілії Кулик – минулорічної Чемпіонки Європи серед молоді. В потрійному стрибку кращою була Світлана Мамєєва з Харківської області, що показала результат 13.92.

Розпочала в Запоріжжі зимовий змагальний сезон Людмила Блонська, але лише в двох видах: стрибки у довжину та 60 м з/б. Всього одну соту програла Людмила Наталії Забродській на «коротких бар’єрах» – 8.32 і 8.33 відповідно. У чоловічому фінальному забігу на 60 м з/б однаковий час показали Олександр Шагов та Давид Іларіані з Грузії (7.88).

Ірина Штангєєва перемогла в спринті з часом 7.27. У чоловічому спринті кращим виявився Дмитро Глущенко з результатом 6.66.

Чимало спортсменів змагались на середніх та коротких дистанціях. Одним з найцікавіших виявився забіг на 3000 м у чоловіків. Дві третини дистанції лідирував Сергій Матковський (Кіровоградська обл.), вслід за яким біг Вадим Слободенюк з Рівненщини. Групу переслідувачів очолював молодий спортсмен Дмитро Лашин. На останній третині дистанції кілька спортсменів зійшли, змінилась група лідерів і на останніх метрах перемогу «вирвав» Олександр Борисюк з Волині.

У жіночому багатоборстві першою стала Оксана Кузьмінок (4379), Людмила Ковальова (в підсумку – друга) на кілька десятків очок обійшла Вікторію Добринську, сестру відомої спортсменки.

В естафетах 200+400+600+800 м, що завершували змагання, у жінок перемогла команда Дніпропетровської області у складі Юлії Баралей, Олени Жушман, Вікторії Стасенко, Ірини Головченко. Серед чоловіків – команда Києва – Володимир Бураков, Віталій Дубоносов, Ігор Давидов, Сергій Калита

 

Попередня статтяРозпочався Кубок України в Запоріжжі
Наступна статтяРозклади змагань в лютому