Рішення січневого виконкому

20

27 січня в Запоріжжі відбулось чергове засідання виконавчого комітету ФЛАУ

    По-перше, виконавчий комітет затвердив Критерії та умови відбору спортсменів на 2008 рік, розроблені та представлені на розгляд Головною тренерською радою. До того ж, відразу після завершення Кубку України, затвердили склад команди на Кубок Європи в приміщенні. За два тижні Україну на арені манежу ЦСКА в Москві представлятимуть:

Основний склад:

Бодров І. (Харківська),

Борисюк О. (Волинська),

Гладун З. (Вінницька),

Глущенко Д. (м. Київ),

Дегтяр В. (Одеська),

Демидюк С. (м. Київ),

Жудін М. (Чернігівська),

Забродська Н. (Одеська),

Книш М. (Вінницька),

Корчмід О. (Київська),

Лобанов О. (м. Київ),

Лупу Н. (Чернівецька),

Мищенко А. (Харкiвська),

Осмолович О. (Житомирська),

Островський Д. (Хмельницька),

Пигида Н. (Київська),

Рабченюк А. (м. Київ),

Рибалко В. (Запорізька),

Скляренко О. (Дніпропетровська),

Слободенюк В. (Рівненська),

Холоша О. (Миколаївська),

Шевченко А. (Донецька),

Штангєєва І. (Донецька),

Ястребов В. (Київська),

Петлюк Т. (м. Київ).

В запасі числяться Іван Гешко та Віта Паламар.

    Стосовно ж національних змагань, то наразі обговорили та затвердили пропозицію технічного комітету про призначення офіційних осіб на змаганнях ФЛАУ у 2008 році (основні змагання календаря ФЛАУ, змагання під егідою МОН, змагння за запрошенням). А за результатами минулого року, визначено Десятку Кращих Суддів 2007 – представлено в алфавітному порядку:

Бех Олена (Вінниця),

Білуха Наталія (Ялта),

Гудим Микола (Суми),

Демидов Валентин (Миколаїв),

Зайченко Олег (Дніпропетровськ),

Карпюк Юрій (Київ),

Каруца Жорж (Кривий Ріг),

Корецький Віталій (Харків),

Нікітенко Ольга (Київ),

Пуртова Аза (Сімферополь).

    Обговорили підсумки проведених на початку календарного року 2-х семінарів суддів категорії «Б». Раніше ми повідомляли про результати семінару, що проходив в Сімферополі https://uaf.org.ua/index.php3/90/Article1200924666. Також успішно пройшли наступні учасники семінару в Білій Церкві:

Аршинов Олександр, Балясніков Віталій, Биковська Тетяна, Бобко Віра, Гуцал Міхаїл, Єременко Людмила, Зайцева Наталія, Ільїн Борис, Ільїна Лариса, Куга Дмитро, Липова Олена, Лісовський Олександр, Люшинський Ігор, Панченко Олена, Панченко Тарас, Пензарев Руслан, Петрусь Анатолій, Романчук Наталія, Рубан Ірина, Шерстюк Ірина. 

    Слід відмітити, що лектори та оргкомітети двох семінарів отримали схвальні відгуки, а більшість учасників успішно пройшла тестування за міжнародною системою ІААФ. Наступні семінари суддів вирішили провести 12-16 березня в Ялті та 16-20 квітня в Миколаєві.

    Наостанок додамо, що успішний досвід проведення міжнародних заходів в Ялті посприяв підтриманню пропозиції подати заявку на проведення Календарної конференції ЄАА в 2010 році.

   

     Наступне засідання виконавчого комітету відбудеться в Києві 28-го лютого