Акредитація ЗМІ на чемпіонат світу з кросу

273

До уваги представників засобів масової інформації!!! Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій разом з оргкомітетом змагань розпочала акредитацію журналістів друкованих, електронних ЗМІ та фотографів для висвітлення чемпіонату світу з кросу, який відбудеться 20 березня 2011 року в іспанському місті Пунта Умбрія.

З нинішнього року подача заявки на акредитацію на змагання ІААФ відбуватиметься в он-лайн режимі. Втім, традиційно на кожну країну визначена попередня квота журналістів та фотографів, котрі зможуть висвітлювати турнір.

На висвітлення чемпіонату світу з кросу Україна отримала квоту на одного журналіста.

 

Для отримання коду доступу і заповнення заявки на офіційному сайті чемпіонату світу журналіст, котрий прагне висвітлювати чемпіонат світу з кросу в Пунта Умбрія має подати до Федерації легкої атлетики України офіційний лист-підтвердження на фірмовому бланку редакції за підписом головного редактора та затверджений мокрою печаткою про те, що редакція гарантує проплату усіх витрат (переліт, транспортування, проживання в медіа-готелі, добові) на час перебування журналіста чи фотографа на даному чемпіонаті світу.

Гарантійні листи до ФЛАУ (в оригіналі) приймаються до 1 березня 2011 року. Останній термін он-лайн реєстрації на офіційному сайті змагань – 10 березня 2011 року. Заявка на розміщення в медіа-готелі приймається лише до 4 березня. Вартість проживання в медіа-готелях від 46 до 96 Євро за одну ніч в залежності від «зірковості» готелю та обраного пансіону.

Якщо заявок на акредитацію буде більше Федерація легкої атлетики України разом із Асоціацією спортивних журналістів України залишають за собою право вибору, кому з апелянтів віддати перевагу.

За додатковими поясненнями та з офіційними листами від редакцій просимо звертатися до прес-аташе ФЛАУ.{jcomments off}

Попередня статтяДем’янюк на висоті особистого рекорду
Наступна статтяОлімпійська кваліфікація розпочата