Дем’янюк на висоті особистого рекорду

266
У словацькому місті Банська Бистириця на традиційному міжнародному турнірі Дмитро Дем’янюк повторив особистий рекорд для закритих приміщень.
Висоту 2м32 см львів’янин подолав з першої спроби, як і всі попередні. Потім, пропустивши 2.34, Дмитро намагався штурмувати планку на позначці 236см, але ця висота йому поки що не підкорилася. Повторивши власне досягнення для закритих приміщень Дем’янюк посів у Словаччині третє місце.
Віктор Шаповал на цьому турнірі фінішував дев’ятим – 2м23см.
Uhov_Doha
Першим фінішував чемпіон світу в закритих приміщеннях Іван Ухов. Росіянин також долав усі висоти з першої спроби, включаючи 2м38см, які й стали для нього переможними. Після цього Ухов замовив висоту 2м44см – світовий рекорд для залів – але усі три спроби були безуспішними, хоча в першій та другій спробах Іван був вкрай близьким до подолання і цієї висоти. 238см у виконанні Ухова – найкращий результат сезону в світі.
Друге місце посів американець Джессі Вільямз з показником 234см.
У жінок з найкращим результатом сезону в світі та новим національним рекордом Італії перемогла призерка чемпіонату світу в Осаці Антунієтта Ді Мартіно, котра з третьої спроби подолала висоту 2м04см.{jcomments off}
Попередня статтяПовх і Саладуха перемогли в Льєвіні
Наступна статтяАкредитація ЗМІ на чемпіонат світу з кросу