Перший «Київський півмарафон – 2011» розпочне традицію весняних забігів

193

8 травня 2011 року під патронатом Київської міської державної адміністрації, Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту, Національного олімпійського комітету, Федерації легкої атлетики України та Представництва ЄС в Україні стартує перший «Київський півмарафон – 2011».

 

Свято спорту, здоров’я та культури пройде головними вулицями Києва. Участь у заході приймуть всі бажаючі, діти та інваліди на візках. Мета півмарафону – сприяти розвитку активної, спортивної та здорової нації.

 

У рамках «Київського півмарафону – 2011» відбудуться наступні забіги: «Київський півмарафон» (21 097 м), «Київський півмарафон – команда», «Банківська п’ятірка» (5 000 м) та «Дитячий забіг».

 

 

Траса півмарафону пролягає повз історичний центр міста. Кожен із забігів, окрім дитячого, відрізняється лише за дистанцією. З маршрутом півмарафону можна ознайомитись на сайті: www.kyivmarathon.org.

 

Усі забіги розпочнуться 8 травня о 10:00 за київським часом на Майдані Незалежності.

 

Учасників обслуговуватимуть пункти харчування, розміщені через кожні 5 км та на фініші. Також у користування будуть надані душові кабінки та роздягальні.

 

Окрім офіційного нагородження переможців, кожен бігун отримає  футболку та пам’ятну  медаль, учасники «Дитячого забігу» будуть нагородженні призами від партнерів заходу.

Фінал півмарафону увінчає захід-нагородження переможців.

 

Місце проведення:  Майдан Незалежності

Місце реєстрації: Український Дім, вул. Хрещатик, 2

Дата: 8 травня 2011 року

Реєстрація учасників:  7.30 – 9.30

Початок: 10.00

 

Акредитація журналістів для проведення репортажу з важливого для міста заходу, а також для участі у забігу – обов’язкова за вказаним контактом:

Дяченко Федір

Керівник  зв’язків зі ЗМІ

Телефон: 050 698 3 698

e-mail: fdyach@ukr.net

Попередня статтяМир на ладони
Наступна статтяДіамантову Лігу українці відкрили перемогою