Розпочалася акредитація ЗМІ на молодіжний чемпіонат Європи

340

Європейська легкоатлетична асоціація розпочала акредитацію представників засобів масової інформації на чемпіонат Європи серед атлетів віком до 23 років, що відбудеться 14-17 липня у чеському місті Острава.

 

Медіа-акредитаційна система, де водночас можна забронювати номери в офіційних медіа-готелях,  відкрита для журналістів за наступним посиланням: https://www.oras.ch/events/ostrava/register/index.php

Останній термін подачі заявки на акредитацію 10 червня 2011 року.

Водночас ЄА повідомляє, що офіційна прес-конференція місцевого оргкомітету разом з представниками європейської легкоатлетичної асоціації відбудеться 13 липня 2011 року між 11.00 та 14.00. У прес-конференції братимуть участь провідні легкоатлети Старого Світу, що приїдуть до Острави для участі у змаганнях.

 

Офіційні медіа-готелі:

 

Puls Hotel

Ruská 3077/135

CZ-700 30 Ostrava-Zábřeh

Website: http://www.arena-vitkovice.cz/hotel-puls

 

Vista Hotel CZK

Kapitána Vajdy 3046/2

CZ-700 30 Ostrava-Zábřeh

Website: www.hotelvista.cz

 

Проживання в кімнаті на одну персону коштуватиме 2’470 CZK (близько 100 ЄВРО), номер на двох коштуватиме 3’040 CZK (близько 125 ЄВРО) за ніч, включаючи сніданок.

 

Важлива інформація! Оплата заброньованого готелю можлива лише грошовим переказом протягом 5-ти днів з дня отримання інвойсу (оплата кредитними картками неможлива).

 

Ануляція бронювання готелю без додаткових штрафних санкцій можлива за 30 днів до дати прибуття. Якщо ви анулюєте бронювання за 29-11 днів до дати приїзду, штрафні санкції складатимуть 50% від загальної суми проживання. Відміна бронювання за 10 днів чи менше змусить вас сплатити повну вартість планованого проживання в готелі.

 

Більше інформації про молодіжний чемпіонат Європи в чеській Остраві – на офіційному сайті змагань: http://www.ostrava2011.com.

 

За будь-якою додатковою інформацією чи роз’ясненнями журналісти можуть звертатися до прес-аташе ФЛАУ.

 

 

Попередня статтяБег всем возрастам покорен!
Наступна статтяУкраїнська делегація на Конгрес ІААФ