Склад збірної України для участі у Кубку Європи зі спортивної ходьби

242

21 травня у португальському місті Ольян стартує Кубок Європи зі спортивної ходьби. Ці змагання входять до переліку тих стартів ходоків, де вони можуть виконати кваліфікаційні нормативи як на чемпіонат світу в Тегу, так і на Лондонську Олімпіаду.

Сьогодні вже двоє українських ходоків – Назар Коваленко та Андрій Ковенко – виконали кваліфікаційні нормативи відбору до лондонської Олімпади, – зазначив старший тренер збірної України зі спортивної ходьби Анатолій Соломін. – Ми щиро віримо, що на Кубку Європи в Португалії ще 2-3 наших атлети зможуть приєднатися до цієї компанії.»

 

 

12 травня 2011 року на засіданні Виконкому ФЛАУ було затверджено склад збірної команди України зі спортивної ходьби, яка рівно за тиждень вирушить до Ольяна. До попереднього рішення тренерської ради було внесено лише одну зміну в тренерському складі. Замість В.Матешка до офіційної делегації внесено прізвище С.Кудлацької. З цією заміною погодилися усі члени виконкому крім першого віце-президента ФЛАУ.

 

«У Світлани Кудлацької  і справді сильні і талановиті учні, але в Португалії всі вони виступатимуть у юніорському віці, – аргументував свою позицію Валерій Александров. –  На європейський Кубок ми ставимо першочергове завдання, – виконання нормативів відбору на чемпіонат світу в Тегу та Олімпійські Ігри. Тому доречніше було б взяти тренера дорослих ходоків. Юніори на чемпіонат Європи відбиратимуться на внутрішніх змаганнях.»

 

Остаточну команду для поїздки в Португалію затверджено у складі 18 атлетів та 9 тренерів.

 

Юніори 10 км:

Олександр Вербицький (Київська обл.)

Ігор Лященко (Київська обл.)

Ігор Пузанов (Київська обл.)

 

Юніорки 10 км:

Людмила Оляновська (Київська обл.)

Галина Яковчук (Житомир)

Тетяна Давиденко (Київська обл.)

 

Чоловіки 20 км:

Руслан Дмитренко (Київська обл. – Донецьк)

Назар Коваленко (Київська обл..)

Олександр Венгловський (Житомир)

Андрій Ковенко (Вінниця)

 

Чоловіки 50 км:

Олексій Казанін (Донецьк)

Іван Лосєв (Донецьк)

Сергій Будза (Київська обл.)

Максим Коваленко (Київська обл.)

 

Жінки 20 км:

Надія Боровська (Луцьк)

Олена Шумкіна (Донецьк)

Ольга Яковенко (Вінниця)

Олена Шевчук (Житомир)

 

Тренери: Ю.Андрущенко (керівник делегації), А.Соломін (старший тренер), Д. Тобіас (Донецьк), В. Белецький (Київ), В.Чернов (Житомир), С.Кудлацька (Київська), О.Бех (Вінниця), М.Давиденко (Суми), О.Шевченко (Київська – за рахунок організації, що відряджає)