Міщенко знову перша. Тепер у Рабаті.

247

5 червня в Рабаті відбувся міжнародний легкоатлетичний турнір серії  IAAF World Challenge  – Meeting International Mohammed VI, де стартували 5 українських легкоатлеток.

 

Чергову перемогу нинішнього сезону здобула переможниця першого етапу Діамантової Ліги, переможниця минулорічного командного чемпіонату Європи Анна Міщенко. Щоправда, цього разу харків’янка провела суто тактичних забіг, не демонструючи приголомшливих результатів. Для перемоги на марокканському старті Анні вистачило результату 4:07.95сек.

 

Ганна Ярощук з результатом 55.35сек фінішувала третьою в забігові на 400 метрів з бар’єрами серед жінок. Перемога у цій дисципліні дісталася болгарці Вані Стамболовій – 53.68сек. Це найкращий результат сезону в Європі та новий національний рекорд Болгарії.  Ківн Харрісон зі США – друга (55.31сек)

 

Третьою в секторі для метання спису серед жінок закінчила марокканський старт Віра Ребрик. У своїй найкращій спробі ялтинська метальниця послала снаряд на позначку 57м94см. Перший результат у іспанки Мерседес Чіли – 63м77см.

 

У забігові на 800 метрів Юлія Кревсун перетнула фінішну лінію четвертою. Результат донеччани – 2:01.84сек. На фініші Юля змогла обійти призерку чемпіонату світу Дженіфер Мідоуз із Великої Британії (2:01.89). Тріумфувала ж у цьому забігові господарка турніру Халіма Хашлаф – 2:00.05.

 

Оксана Окунєва з результатом 1м89см в секторі для стрибків у висоту посіла шосту позицію. Перемогла тут чинна чемпіонка світу та Європи Бланка Влашич. Хорватка настрибала 1м97см. Срібна та бронзова призерка змагань Мелані Мелфорд із Франції та Анна Чічероква із Росії показали однаковий результат – 1м95см.