Рємєнь реваншувалася

226

В Туреччині відбувся другий етап змагань серед спортивних клубів, на яких стартували й українські легкоатлети.

 

Першого дня на жіночій стометрівці чемпіонка Європи в естафеті 4х100м Марія Рємєнь фінішувала другою, поступившись Івет Лаловій. Час українки – 11.40сек, болгарської спринтерки – 11.37. Нагадаю, що особистий рекорд  рекордсменки Болгарії суттєво відрізняється від найкращого показника Марії (10.77 проти 11.21). Нинішнього року запоріжанка на етапі Діамантової Ліги в Осло мала 11.18сек, але попутній вітер у цьому забігові перевищував допустиму норму на 0.2м/с.

 

Другого дня клубних змагань в Туреччині Рємєнь реваншувалася перед своєю суперницею, впевнено вигравши забіг на 200 м з результатом 22.88сек. Івет Лалова фінішувала другою, програвши Маші більше 2 метрів. Нагадаю, що на нещодавньому командному чемпіонаті Європи Марія Рємєнь стала переможницею саме на двохсотметровій дистанції. Щоправда, в Стокгольмі через зустрічний вітер та холодну дощову погоду результат Марії був дещо слабшим – 23.10.

 

 

Антоніна Єфремова фінішувала першою на дистанції 400 метрів серед жінок. Втім, через несправності електроніки, її результат було зафіксовано за ручним хронометражем – 51.8сек. Обидві наші спринтерки стали переможницями цих змагань в естафеті 4х100метрів.

Попередня статтяЧемпионат Ямайки
Наступна статтяЛуцька Десятка